Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri így ingázni...

Szerintetek megéri így ingázni vagy költözzek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy Budapesten találtam csak a szakmámnak megfelelő állást és én ugye Székesfehérváron élek. Nem tudok mit csinálni, a környéken semmi normálisat nem találtam, mivel nincs még elég tapasztalatom a szakmában hozzá. Nem akarom tovább halogatni sem a dolgot, január vége óta ezzel szenvedek, Fejér megyében nincs semmi komoly lehetőség számomra az fix.


Jogsim még nincsen, ráadásul ez a munka határidős szerződés lesz, egy évre szól és nem tudom, hogy ott maradhatnék-e a lejárta után. A baj igazából az, hogy a pesti részen van ez helyileg, így tömegközlekedéssel is kellene még utaznom. Valamennyi home office-t megpróbálok majd kiharcolni magamnak, de még így az elején nem hiszem, hogy adnának.


Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? Az is írhat véleményt, aki mondjuk egyetemre járt fel Budapestre. Ki mit tanácsol? Vagy kezdjek el magamnak albérletet nézni inkább, ezt az 1-2 hónapot meg valahogy kibírom? Mert azért nem valami olcsó az albérlet Budapesten sem, ingázással jobban megérné, de nem tudom megoldható-e ez így.



2022. ápr. 2. 15:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%
Soroksár uhh. En biztos nem ingaznek igy. Es igen nem tul jo kornyek, sem pedig a 20.kerulet. Sok az ork is arrafele.
2022. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha másik melód nincs, akkor azért nem biztos, hogy jó ötlet visszamondani. Budapesten elég jó a közbiztonság, még a nem biztonságos részeken is, járókelőt megkéselni nem szoktak.


Ezen kívül gondolom, hogy van próbaidőd, nyugodtan bemehetsz és megnézheted, hogy mennyire működik.


Viszont, ahogy nézem kb. két óra az utazás oda és vissza is. Napi 4 órát tömegközlekedéssel ingázni rengeteg. Valami szállást nem ártana keresni.

2022. ápr. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!