Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha szedán nőnap alkalmából az...

Ha szedán nőnap alkalmából az egyetemi szaktársaimnak teszek le a padra 1-1 csokit, azt vajon a többi fiú szaktársam hogy fogja venni?

Figyelt kérdés
Kedden nem lesz óránk, csak szerdán és úgy gondoltam, hogy igaz kis csekélység, de mégis gondolok rájuk, viszont nem tudom, hogy a többiek erre hogy fognak reagálni. Melyik a nagyobb bunkóság, ha ezt megteszem, vagy az, ha nem teszem meg?
2022. márc. 4. 21:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
39%

Nem azért, de csokika? Annyira nem jelent semmit. Egyik évben pont nőnapkor voltam Aldiban és rózsákat osztogattak. Nekem nőként sokkal többet jelentett volna, ha elkergetik a bolt elől a csöviket, akik rádtapadnak és kéregetnek.


De könnyebb odavágni egy csokit vagy egy virágot, mint érdemi változást kieszközölni.

2022. márc. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
39%
Hú utolsó, itt valamit adni akarnak kedvességből. Még ilyenkor is a keserűség szól belőled? Szerintem gondolkozz el, hogy valójában mitől vagy frusztrált.
2022. márc. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%

#11: "Csokika?" Mert mit kéne adniuk? Toronyórát lánccal?


Ha kapok nőnapra egy szál virágot vagy egy db csokit akkor örülök, mert kedves gesztus. Ne legyél már ilyen... Jézusom. Tényleg sokszor sajnálom a férfiakat.

2022. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
#15: Atya ég. Te nőként így beszélsz? :(
2022. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
32%
16: atyaég, 2022-ben még tényleg olyan szexista bárki, hogy ha egy nő vulgárisan beszél/ír, akkor nem a trágárság a gond, hanem hogy NŐKÉNT trágár?...
2022. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
27%

"Atya ég. Te nőként így beszélsz? :("


Ezt a faaszt. 😆

2022. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%

#17: Szerintem nem kell se nőként se férfiként ennyire tuskón viselkedni.

Ingerült vagy? Vagy mi bajod van mindennel amúgy?

2022. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
36%
De egy nőtől különösen undorító ez a viselkedés. Mondom ezt nőket. De te tudod. Akkor holnap hátha nem kapsz senkitől semmit és lenyugszol. Majd nem itt fogsz dühöngeni mert a kérdező szeretne vinni a többieknek csokit.
2022. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

17es vagyok. Ezt az egy választ írtam a jelen beszélgetésben, szóval nem értem, honnan jön a "mi bajod van mindennel".

Egyébként meg te írtad, hogy "nőként", te emelted ki, vissza lehet olvasni.

2022. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%

Én nem is akarok virágot meg csokit kapni, mivel a nőnapon a női egyenjogúságot ünnepeljük, és az nem egy kórónál meg egy csokinál kezdődik. Hanem mondjuk, hogy Magyarországon miért nem fogadták el az isztambuli egyezményt, vagy hogy miért éri még mindig hátrányos megkülönböztetés a nőket kb. mindenhol, és miért van eltussolva a nők elleni családon belüli erőszak kb. minden második esetben.

Ha nem csak a normálisabb nők harcolnának ezért, hanem a férfiak is (akik amúgy szintén érdekeltek lennének az egyenjogúságban, mert az ő irányukban is vannak példák a megnyomorításra), akkor előrébb lenne a társadalom.

Ettől még a kérdező oda és annak visz csokit, akinek akar, de a nőnap valódi lényegének elbagatellizálása ez a hozzáállás, élen azzal, hogy "majd jól nem kapsz semmit és aztán örülhetsz". Mint egy durcás hároméves, jesszus!...

2022. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!