Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy beteg állat vagyok!?

Egy beteg állat vagyok!?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy valamiért nagyon tetszik amikor pl egy általában szép, vasalt hajú lányt egyszer kócos hajjal látok.

Emlékszem régen, még gimnáziumban, verébavatón mindenkinek fényvisszaverő mellényben kellett lennie, és szerintem amúgy némelyik lánynak rohadt jól állt🤷‍♂️

Mostanában láttam egyik lány ismerősöm, akinek mindig szép és rendezett a külseje, kócos, "lófarokba" összefogott hajjal, meg a ruhája is picit pacuha volt (de fura leírni ezt a szót) és szerintem szebb volt mint valaha😅

Ez valami gyártási hiba lehet nálam?😂 Van más is így?



2022. márc. 4. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Szimplán csak hülye vagy.
2022. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez épp azt mutatja hogy nem vagy olyan felszínes ember. Szeretsz belátni a kulisszák mögé, meglátni a neked tetsző lányokban hogy ők is emberek, ők sem tökéletesek.

Ez nagyon messze van a beteg állattól :)

2022. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7%
Nem "beteg állat" vagy, hanem még sohasem volt barátnőd, és ezért az agyadra ment a nőhiány.
2022. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!