Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alábbi népszerű lány nevek...

Az alábbi népszerű lány nevek közül melyik tetszik legjobban? Ha nincs a listában, írd kommentbe!

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 24. 06:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%
Ez az Anna, Hanna, Zoé, nagyon unalmas tucat nevek már!
2022. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
70%

Nincs semmi baj ezekkel a nevekkel, de én épp aktuálisan divat/tucat neveket nem adnék. Nem akarom, hogy minden osztályban a gyerekem legyen a harmadik Hanna, Zoé. Amikor én voltam sulis, egyetlen egy Zoé volt az egész iskolában. Akkor még nekem is tetszett, sőt tetszik is, de nem adnám már.

Én jelenleg a Karin név mellett vagyok, de sok más is tetszik. Kamilla, Emília, Inez stb. Persze van akinek meg ezek nem tetszenek.


Ami meg minden nevet leszavazott csak mert neki nem tetszett, az száradjon el. :D

2022. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%
Inez, Kamilla, Karin, Karina, tényleg szép nevek.
2022. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
82%
Ezek közül a Lénát, Lucát, Lilit adnám.
2022. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Krómgyűrű ***** válasza:
84%
Erzsébet, Mária, Anna, Margit, Luca, Julianna, Patrícia, Judit.
2022. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%
Olyan nevek vannak manapság, hogy az ember haja égnek áll.
2022. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
A lányom keresztnevei Ivett Piroska.A Piroskát használjuk.
2022. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
93%

Ki nem állhatom a modern, szokatlan neveket. Ne basszunk már ki a gyerekkel, hülyére fogják szekálni azzal, hogy miért Réz Csaptelep, vagy Skoda Mercédesz. És igen, utóbbi egy létező személy neve.


Ha valaki különleges gyereket szeretne, akkor azt ne ilyen nevekkel, hanem az odaadó neveléssel érje el. Jánosként is lehet valaki nagyon jó és sikeres ember, és Brendonként is lehet belőle csöves.


A listából nekem az Anna tetszik a leginkább, de ha szabadon választhatok, akkor Petra.

2022. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 qkker1 ***** válasza:
100%

Kezdem kínosan érezni magam az itteni nevek láttán, hogy a lányaimnak hagyományos nevet merészeltem adni.


Eszter-Éva és Krisztina-Ilona.

2022. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Luca - Emma - Zsófia - Boglárka. A többi nem tetszik, ezek meg nem újkeletű nevek.
2022. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!