Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt csak álmodtam vagy valóban...

Ezt csak álmodtam vagy valóban igaz?Kell aggodnom?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel az egyik lánnyal,akivel beszelgetunk es szeretnem elhivni talira,azt almodtam hogy az instajan kirakta hogy jar egy csavoval,amire azonnal felriadtam,es megneztem,szerencsere csak alom volt.Hetfon irta hogy rengeteget dolgozik,meg a csaladjaval van munka utan.
2022. jan. 16. 03:17
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ha ilyen szinten nem tudod elválasztani a valóságot a képzeletedtől, akkor én orvosi segítséget kérnék a helyedben.
2022. jan. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet a tudatalattid sejti, jelez, hogy a lánynak van valakije, és ez áll a nagy elfoglaltsága mögött.

En hallgatok a megérzéseimre. A tudatalatti hamarabb összerakja a képet, mint te

2022. jan. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan álmom, amiről nem tudtam eldönteni valóság vagy álom. Teljesen rendben vagyok, csak néha érzem magam helikopternek.
2022. jan. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!