Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy "csak smink...

Az igaz, hogy "csak smink kérdése, és minden férfi pedofillá tehető"?

Figyelt kérdés
Már kétszer is hallottam ezt a kifejezést. Eddig úgy voltam vele, hogy kizárt, akármilyen jól is sminkelnek ki valakit, mindig látszódni fog az, hogy fiatal. Legalábbis nekem sosem sikerült fiatalon elhitetnem sminkkel, hogy jelentősen idősebb vagyok. De most kicsit elbizonytalanodtam, mert belefutottam ebbe a kérdésbe: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1153.. A végén le lett írva a valódi életkora. Ránézésre én egy 10-essel simán idősebbnek gondoltam. És nem csak én, a szavazók jelentős része is. Vagyis akkor lehet, hogy egy férfi szexuálisan vonzónak találja, mert csinos és jóval idősebbnek néz ki? Mert ha igen, akkor igaz a kijelentés.

2022. jan. 7. 10:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A sminktől senkinek se fog elkezdeni nőni a melle, vagy szőrösödni a lába között. Az meg hogy egy 13 éves 20-nak néz ki, már rég nem pedofília kategória. Az már smink nélkül se néz ki gyereknek, szóval a pedofiloknak nem izgató.
2022. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

Egy kép sosem tükrözi azt amit a való életben látsz, márpedig a való életben meg lehet állapítani legalább hozzávetőlegesen, hogy felnőttel beszélsz-e, vagy gyerekkel.

A sminkre fogni a pedofíliát nem kibúvó.


A probléma inkább az, hogy a férfiak szemében a gyermekes vonások a szépségideál, márpedig egy sminkelt tini nyilván nagy valószínűséggel rendelkezni fog ilyen vonásokkal.

2022. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Andizsuzsi ***** válasza:

"23-nak hittem, elírtam"


Ja, az úgy már más.

2022. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pedo nem lesz max liliomtipró, de már a beleegyezési korhatárt is levitték 12 évre...
2022. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!