Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy "csak smink...

Az igaz, hogy "csak smink kérdése, és minden férfi pedofillá tehető"?

Figyelt kérdés
Már kétszer is hallottam ezt a kifejezést. Eddig úgy voltam vele, hogy kizárt, akármilyen jól is sminkelnek ki valakit, mindig látszódni fog az, hogy fiatal. Legalábbis nekem sosem sikerült fiatalon elhitetnem sminkkel, hogy jelentősen idősebb vagyok. De most kicsit elbizonytalanodtam, mert belefutottam ebbe a kérdésbe: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1153.. A végén le lett írva a valódi életkora. Ránézésre én egy 10-essel simán idősebbnek gondoltam. És nem csak én, a szavazók jelentős része is. Vagyis akkor lehet, hogy egy férfi szexuálisan vonzónak találja, mert csinos és jóval idősebbnek néz ki? Mert ha igen, akkor igaz a kijelentés.

2022. jan. 7. 10:30
A kérdező szavazást indított:
Mindig igaz, minden nőről el lehet azt hitetni, hogy jelentősen idősebb.
Van hogy igaz, vannak akiknél ez működik (mint abban a másik kérdésben).
Soha sem igaz, a valós életkor mindig meghatározható ránézés alapján.
19 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Pedofil az, aki az elsődleges-másodlagos nemi jellegeket még nem mutató kislányokat (vagy kisfiúkat) találja szexuálisan vonzónak. Ha egy lány 13 évesen olyan fejlett nemi jellegzetességekkel rendelkezik, mint egy 20 éves, akkor az iránta való szexuális vonzódás nem nevezhető pedofilizmusnak, esetleg hebefíliának.
2022. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja.

Az, hogy valaki idősebbnek gondol egy lányt, mint a büntethetőségi korhatár, még nem teszi pedofillá. A pedofília nem büntetőjogi hanem szpichiátriai fogalom.

2022. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A pedofil arra izgul, aki még fejletlen gyerek, és annak is néz ki. Az, hogy egy 18 alatti lány többnek néz ki, bőven nem pedofília.

2022. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A pedok kifejezetten a kislányokra, kislányos kinézetre buknak.

De az való tény, hogy a sminkkel be lehet csapni az embereket korban, sőt nemben is, ha fotóról van szó. Múltkor tik-tokon egy csaj srácnak sminkelte magát.. hát basszus elsőre nem mondod meg. Aki profin bánik az árnyékolással az olyanra mázolja magát, hogy a saját anyja se ismer rá. A fotó meg külön kategória, mert szerkesztéssel sokat lehet változtatni.

A belinkelt kérdésben szereplő lány fotója nekem valahogy furcsa, olyan, mintha egy 40 körüli nő feje lenne egy tini testére montírozva, olyan koravénnek tűnik.

A külső alapján lehet, hogy jóval idősebb férfiak is bepróbálkoznak, de egy beszélgetésből azért leszűrhető, hogy korban hol tart az illető.

2022. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
44%
Hányinger keltő ez a kérdés🤮 Te beteg vagy kérdező!
2022. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát én az egyik klubban rámentem a csajta. Kajakra azt hittem olyan 13 körül van aztán 15 volt. El is toltam a biciklit odébb xdd

Totál kisminkelve, nagy kirakott csöcsök, feszülős cuccok.

2022. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

De baxki, a pedofil pont attól pedofil, hogy a pubertás előtti vonásokkal rendelkező gyerekekre bukik.


Te nem fogod fel az egész lényegét. Az a pedofil, aki arra bukik, ha valaki gyereknek néz ki. Ahogy a hetero is arra bukik, hogy valaki ellenkező neműnek néz ki és mindene olyan, mint egy ellenkező neműnek (a külseje, a hangja, a nemiszerve).

2022. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Totál kisminkelve, nagy kirakott csöcsök, feszülős cuccok."


Ebből gondoltad, hogy 13 éves?

2022. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
13évest 25-nek sminkelni nem ördöngősség... 35évest 18-nak, na az már kihívás 😂
2022. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8/9 Andizsuzsi ***** válasza:

23-nak hittem, elírtam

2022. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!