Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Figyelt kérdés

Kiskorú vagyok de nincsenek nagy terveim az információval ezzel kapcsolatban, egyszerűen szeretnék egy pirszinget.megkérdeztem néhány barátom hány évesnek nezek ki és mindeggyik 18év felletire tippelt, de szeretnék biztosra menni. Mitől lehetnék egy alkalomra idősebb látszatra.

Amik fontsak lehetnek ezzel kapcsolatban, elméleti síkon fiu vagyok de nem szoktak erre hamar rá jönni, ha úgy van nem áll töllem messze a smink és az extrémebb fajta ruhák. Ezek alapján mit kéne még tennem a célom érdekében?



#kiskorú #piercing #Idősebbnek kinézni
2021. dec. 18. 18:45
 1/6 Fsms ***** válasza:
94%
Várj egy pár évet és sikerülni fog.
2021. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Növessz ősz szakállt.
2021. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Kérj szüleidtől beleegyezést. Ha átvered á piercingest, és kiderítik hol készült, bajba kerülhet miattad. Bár szinte biztos, hogy normális helyen kérnek személyit. Ha meg ilyen illegális hely, akkor meg összeszedhetsz valami fertőzést is könnyen.
2021. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

"Kiskorú vagyok de nincsenek nagy terveim az információval ezzel kapcsolatban..." Hogy mi van??? :)

"...elméleti síkon fiu vagyok de nem szoktak erre hamar rá jönni..."

Most vagy ütődöttek vesznek körül, vagy komoly hatást gyakorolt rád az LMBTQ-lobbi.

2021. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Csak nekem zagyva ez a kérdés?
2021. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdést a Google fordító támogatta.
2021. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!