Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, de kb 16-17-nek szoktak nézni. Sosem hiszik el a koromat.

Nem sminkelek, a szememet szoktam kifesteni csak, alapozót, púdert nem használok, mert szép a bőröm. Vékony vagyok és alacsony (162 cm, 54 kg). Hosszú barna hajam van. Átlagosan öltözködök. Mellem se nagy. B kosaras. Az arcom is olyan kislányos.

Tudom ilyenkor szokták mondani hogy később majd örülni fogok ennek, de most nagyon zavar. Igaz anya most 50 éves, de ő is letagadhatna 10 évet, pedig nem sminkelni magát, nem festeti a haját.


Múltkor bementem a dohányboltba buszjegyet venni, ott is megkérdezte az eladó, hogy vagyok-e már 18 éves. Tavasszal az egyik néni érettségizőnek nézett pedig már az egyetemet is kijártam. Állásinterjún is rácsodálkoztak már, hogy nem igaz,hogy ennyi idős vagyok.


Esetleg tudtok valami olyan smink tippet vagy öltözködési tanácsot adni hogy ne gyereknek nézzenek folyton? A legtöbb 17-18 éves meg kinéz 25-nek. :(


2018. nov. 13. 15:42
 1/5 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem a lényeg az összhatás dekoratívabb ruha és több smink . 39f
2018. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom az átlagos öltözködés mit takar, de kerüld az ilyen sportcipős kapucnis sport felső és hátizsák összeállítást:

[link]

Hord blúzokat, blézert magasabb sarkú cipőket

[link]

Sminkelj esetleg ha szereted

2018. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Szeretek csinosabban, nőiesebben öltözni de nem sokat segít rajtam :D

Lehet a hajamon kéne változtatni. Vagy vágatni belőle.

2018. nov. 13. 19:09
 4/5 anonim válasza:
Imadnalak
2018. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Abban csak bízhatunk, hogy nő vagy és nem fiú!

Örülj és békélj meg a helyzeteddel!

2018. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!