Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, azonban gyakran előfordul, hogy jóval fiatalabbnak néznek a koromnál, és sajnos a hangom is elég fiatalos. Szerenék ezeken változtatni - már amennyire lehetséges. Léteznek módszerek, praktikák, amikkel idősebbnek nézhetnék ki?

A válaszokat előre is köszönöm.

Hozzátenném, ajánlották már, hogy növesszek szakállat, de sajnos nem tudok.



2020. nov. 25. 14:59
 1/3 anonim válasza:
100%

Elmesélem az én sztorimat. 34/F vagyok , olyan 26- 28-nak nézek ki . 30 éves koromig kb 23-25nek gondoltak első benyomásra (látásra). A mai napig ezzel szívatom az embereket ,társaságokat , vagy az új kollegáimat , le vannak döbbenve . Az árnyoldala : A korombeli nők le sem sz.rnak , szerintem azt gondolják mit akar ez a fiatal srác , mire tudatosul bennük mennyi vagyok , már elkönyveltek úgy , ahogy vagyok . 18-25 közti csajoknál viszont pozitív a visszajelzés (már akinek ugye bejövök) , a 40-es nők pedig túl egy házasságon , és 2 gyereken pedig sokszor visszafelé is nézelődnek . Szóval ha belegondolsz a te helyzeted nem egy rossz dolog , de olyan 28-30 körül fogod igazán kiélvezni .

Karakteresebbnek , férfiasabbnak kell legyél . Menj el edzeni , nekem segített . Az életmódod , a felfogásod változik meg . Sokkal nagyobb tisztelet övez ha látják az emberek hogy jó fizikumod van , sokkal határozottabb is leszel . Ezt észreveszi a környezeted , a nők , és a saját bőrödben is jobban érzed magad . Legyen egy kiforrott stílusod . Nem ismerlek , de amíg répanaci , óriási feliratos , rózsaszín pulóverekben szaladgálnak a srácok , az olyan hülyegyerekesnek tűnnek . Van ez a pinterest pl , rengeteg igényes stílust találsz magadnak ha rákeresel , válassz olyat ami tetszik , és el tudnád képzelni benne magad , alakítsd ki a saját stílusod . Legyél ápolt , tudd hogy mit akarsz , legyenek céljaid , próbálj meg tenni értük . A szakáll meg nem volt mindig divat , lehet 10 év múlva megint nem a spártai harcos lesz a trend . Remélem tudtam segíteni . Sok sikert !

2020. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Még mindig az első vagyok . Szóval a megjelenéseden , a határozottságodon , a magabiztosságodon nagyon sok múlik . Mindenki komolyabban vesz majd , de ez sem egyik napról a másikra fog kialakulni . Dolgoznod kell érte .
2020. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Örülj inkább neki! Féktelen bulizással, cigi, pia, drog... ezekkel le lehet amortizálódni seperc alatt. Ezt akarod?
2020. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!