Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon rossz ötlet karácsonyko...

Nagyon rossz ötlet karácsonykor bocsánatkérő levelet küldeni valakinek?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm már 10 éve nagyon megbántottam. Úgy érzem, hogy mindennél jobban vágyom arra, hogy ő megbocsásson nekem. Arra gondoltam, hogy karácsonyra küldenék neki kézzel írott levelet valamilyen szép levélpapírra írva. Mástól biztosan szívesen fogadna ilyen módon írt levelet, ahogy őt ismerem. Viszont nem akarom elrontani a karácsonyát. Ha nem bocsátana meg, akkor oda lenne a karácsonya. És több közös ismerősünk mondja, hogy fogadjam el, hogy így van kettőnk között, és ne kérjek bocsánatot tőle. De én annyira szeretném, ha megbocsátana. A kérdés kiírása közben is potyognak a könnyeim. 28/F.

2021. nov. 29. 23:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy kedves barátnőm újév alkalmából kért bocsánatot, amiért összefeküdt az akkora már ex pasimmal.

Közöltem vele, hogy kedves az újévi fogadalma, de ettől pont ugyanolyan retkes ri...c marad, mint előtte volt, kár volt fáradnia.

Kicsit hasonlóan ez is csak rólad szólna. Pláne ünnepek körül... Ennyi idő távlatából meg még ijesztő is lenne, kicsit szociopata beütéssel. Vagy lépj tovább magadtól vagy keress hozzá külső segítséget, de inkább hagyd békén azt a szerencsétlent.

2021. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!