Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon rossz ötlet karácsonyko...

Nagyon rossz ötlet karácsonykor bocsánatkérő levelet küldeni valakinek?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm már 10 éve nagyon megbántottam. Úgy érzem, hogy mindennél jobban vágyom arra, hogy ő megbocsásson nekem. Arra gondoltam, hogy karácsonyra küldenék neki kézzel írott levelet valamilyen szép levélpapírra írva. Mástól biztosan szívesen fogadna ilyen módon írt levelet, ahogy őt ismerem. Viszont nem akarom elrontani a karácsonyát. Ha nem bocsátana meg, akkor oda lenne a karácsonya. És több közös ismerősünk mondja, hogy fogadjam el, hogy így van kettőnk között, és ne kérjek bocsánatot tőle. De én annyira szeretném, ha megbocsátana. A kérdés kiírása közben is potyognak a könnyeim. 28/F.

2021. nov. 29. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne karácsonykor küld el. Lehet, hogy nem pont egy ilyen meglepetésre vágyik. Amúgy ha olyan fontos neked, hogy kibéküljetek miért várnál?
2021. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kilenckilc százalékban úgy érzem, hogy ő nem akar nekem megbocsátani. Azért írnék levelet neki, mert előben szerintem végig se hallgatna.
2021. nov. 29. 23:13
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Küldd el a jövő év első hetében.

Akkor garantáltan nem cseszi el az ünnepét, ugyanakkor az első hét az az időszak amikor az emberek új lehetőségeket várnak az új évtől, nyitottabbak, stb.

2021. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Eltelt 10 év, szerintem semmilyen levelet nem kellene küldözgetni ilyen távlatból. Főleg azért mert ez csak a saját egó-d táplálása, mintha számítana, hogy jóban vagy rosszban voltatok.


Ha még rosszban van veled, akkor csak feleslegesen rontod el a kedvét. Ha meg továbblépett, akkor elég hülyén és betegesen jön ki, hogy még 10 év után is ugyanott tartasz.


Lépj tovább, felnőtt vagy elvileg.

2021. nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Inkább ne ünnepkor küldd ezt el, lehet, hogy megmérgezed azzal az ő ünnepét, hogy emlékezteted arra, mit tettél vele.
2021. nov. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Lány vagy fiú az illető? Min vesztetek össze?


Értem és érzem a gondolataidat.


29f

2021. nov. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semmiképpen ne karácsonykor küldd el. Az az év legérzékenyebb időszaka.
2021. nov. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd jövő év elején újévi meglepetésként küldj levelet neki.
2021. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Karacsony unnepere magadat szeretned megajandekozni. Talan egy ujabb pofonba futsz bele, ha nem sikerul kieroltetni.
2021. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kilences fején találta a szöget. Ez így ebben a formában nem arról szólna, hogy neki jó legyen, hanem, hogy nekem. Ha ki akarom felé mutatni a szeretem, akkor egy életre békén hagyom, mert ő azt várná el tőlem. Viszont, ha megkérem, hogy bocsásson meg, és törődjön az én érzelmi szükségleteimmel, az nem róla, hanem rólam szólna.
2021. nov. 30. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!