Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Most lesz a születésnapja a barátomnak és már vannak ötleteim. Egy biztos hogy két féle dolgot akarok venni az egyik amit megkap és örökre megmarad pl dísztárgy vagy ruhanemű esetleg még újabb ötleteket várok. A másik pedig édességre gondoltam valami jó drága és finom. Na most a ruha olyan dolog hogy az ember hol belehízik hol belefogy. Igazából nekem is ebbe a hónapban lesz a szülinapom. Azt mondta szettet vesz szexi egybe részes tűzoltó vagy ápolónő jelmezt a szexhez. Ez nagyon izgat. Mindenképp a ruha mellett voksolnék én is. A barátom egyébként kicsit kövér 100 kiló de így szeretem. De azt mondta fogyni akar szóval szerintem 90es méretben kellene gondolkozom vagy inkább 95ös. E mellé még egy tárgy ami örök emlék amikor nem vagyok nála és nem találkozunk. Láttam nála űrhajókat bár eléggé gyerekes persze csak a szekrény tetején díszként vagy valami plüssöt venni neki bár úgyse aludna vele hisz félek hogy gyerekesnek tartaná. Végeztül olyat is akarok tenni az ajándékba amit megtud enni illetve inni pl Dreher sört. Tudom az lenne jó még ha főznék neki finomat de ez ugye megint más dolog. Esetleg ha tudtok ötleteket illetve férfiak is írhatnak mire vágynának. Köszönöm.

2020. dec. 13. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb dolog ha valamilyen közös élményre fizetsz be neki,lehet ez akármi, én legalább is így szoktam csinálni a családtagjaimmal,oké most van ez a korona de nem tart örökké.

Lehet olcsó és drága dolgot is. Pl mostani karácsonyi ajándék az lesz hogy mindenkinek egy bizonyos összeget írok egy papírra azt be csomagolom,momdjuk azt hogy 15000 Ft és ezt az összeget magára költheti de úgy hogy én is vele vagyok, pl választhat akármit, valami élményt 15000ft -ért és ezen mind a ketten részt veszünk így mondjuk 30000ft lesz az össz költség vagy több de hát csak egyszer élünk, nyilván lehet kevesebb összeg is.

Hülyeségnek tűnik de én már unom ezeket a tárgyakat,ruhákat,tusfürdőket, közös élményeket szeretnék a családtagjaimmal,sógor akivel kb semmilyen a kapcsolatunk jó lenne ha kicsit jobb lenne a kapcsolatunk.

2020. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!