Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kérjek ezen a szinten orvosi...

Kérjek ezen a szinten orvosi segítséget?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyedül élek. Két véglet jellemző rám: egyik héten takarítok szinte mindennap (felmosás, porszívózás stb) , a következő héten meg nem érdekel, nyűglődöm, és sehogy sem tudom magam rávenni egy egyszerű, 2 perces söprésre sem, főzni nem szoktam vagy ritkán, mert vagy annyira nincs étvágyam, nem tudom mit ennék, elvagyok zöldségeken, kisebb adagokon, vagy ha munkában rá gondolok más munkatársam mit csinál, legszívesebben elsírnám magam, hogy nekem is ennyi mindent kéne? Nekem ez nem megy, nincs türelmem. Amit lehet ide oda halasztgatok, szinte a legfontosabb dolgokat csinálom meg, higy ne legyek koszos, ápolatlan, de a saját szépségem sem érdekel, régen sokszor megcsináltam a hajam, adtam magamra, ma meg egy copf és kész, semmi körömlakk, szempilla spirál, szép ruha nuku, csak átlagos, kényelmes.

Egy szóval bármibe neki fognom sokszor órákig veszem rá maham, hihy na menj bevásárolni, ne a maradék pár falaton tengődj.


2021. okt. 5. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Depressziónak hangzik. Vannak céljaid? Álmaid? Hobbid?
2021. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1-s válaszoló: vannak, diplomát akarok szeretni, ősszel kezdtem a fél évet, festeni, rajzolni szeretek, de hamar rájuk unok, félre teszem, mert nem tetszik, ronda lett stb stb. Szóval hosszabb időre nem kötnek le (csak 15-20 perc általában bármi), pedig sokszor azok gondolkodom, hogy jaj de jó, ha haza érek ezt meg ezt fogom megcsinálni.
2021. okt. 5. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nem találtad meg azt, ami érdekel, plusz gondolom nincs sikerélményed (pl, rajz, festés, hiszen azt mondod nem tetszik). Az el is veheti a kedved. Nem szabad feladni, nézd meg, hogy igenis fejlődsz közben:)
2021. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!