Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem rossz ez?

Csak szerintem rossz ez?

Figyelt kérdés
Itt nagyon sokan azért jönnek fel, hogy belekössenek a másikba illetve kioktato stilusban válaszoljanak,szitkozodjanak. Na de a legjobban azt birom mikor azt mondják a másik oldalát nem ismerjük. Ez egy teny.. Ez egy olyan oldal amin csak nyilvan az adott személy felteszi a kérdését de ugyebár valamiért felteszi valami baja csak van az adott személynek csak én gondolom úgy, hogy akkor a szidásnak a másik kigúnyolásának nincs helye?! Tudom... tudom szar a helyzetünk ez egy dolog de a magyarokkal leginkább az a baj, hogy nem tartanak össze leszarják a másikat ha valakinek gondja van még basztassuk, rugjunk bele még jobban. Őszintén mitől várunk változást? Ha egy ilyen oldalon is ez megy...
2021. szept. 29. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén, értelmes kérdésekre én értelmes válaszokat szoktam látni. Trollok persze vannak, de azok mindenhol és nem kell velük foglalkozni.
2021. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan is van, akibe érdemes belerúgni, ezt kár tagadni. Ha normális kérdést tesz fel valaki általában megvédik a válaszolók, aki el van szállva magától, vagy hülyeséget kérdez, akkor legalább meglátja, hogy milyen reakciói vannak a kérdésére az embereknek. A való életben is ez van.
2021. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!