Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bírom a bulihiányt és az...

Nem bírom a bulihiányt és az unalmas hétvégéket?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és januárban fogok diplomázni (gimi után 1 évet au pair voltam Angliában,csak utána mentem egyetemre,tehát egy évet halasztottam) A gimi végén és az egyetemen a karanténos időszakokon kívül nagyon sokat jártunk bulizni a barátaimmal. Kb fél éve nem mentünk és nem is nagyon akarnak. Már dolgozunk multiknál gyakornokként (én is) és már kezd megváltozni minden. Én pedig ezt nem bírom feldolgozni. Nekik nincs kedvük bulizni menni már annyit,sőt szinte semmit, csak beülünk meginni valamit éjfélig aztán haza. nekem viszont nagyon hiányoznak a bulik, én minden 2.héten mennék kb.

Van egy 17 éves lány unokatesóm akivel nagyon jóban vagyunk,alig várom hogy 18 legyen és végre tudjak menni valakivel sokat bulizni (ő már nagyon akar)

Illetve azt sem bírom ha hétvégén nincs minden napra program. Van barátom és minsig csinálunk valamit,vagy barátokkal.

Ez az első hétvége kb fél év után,hkgy nem rohangálok programokra, a barátom a barátaival elutazik, barátaim vagy betegek vagy a paijukkal ,barátnőjükkel van program. Én pedig itthon ülök egyedül és sírok,hogy nincs semmi,pedig ez az első hétvége hónapok után,de nem bírom lekötni magam és csak menni akarok valahova valakivel.

Szerintem ez nagyon nem normális :/

Mi lehet velem a gond? Kezdek komolyan aggódni.

24L



2021. szept. 4. 09:55
1 2
 11/11 anonim válasza:

Írj privit ha mennél 😁


24/L

2021. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!