Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bírom a bulihiányt és az...

Nem bírom a bulihiányt és az unalmas hétvégéket?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és januárban fogok diplomázni (gimi után 1 évet au pair voltam Angliában,csak utána mentem egyetemre,tehát egy évet halasztottam) A gimi végén és az egyetemen a karanténos időszakokon kívül nagyon sokat jártunk bulizni a barátaimmal. Kb fél éve nem mentünk és nem is nagyon akarnak. Már dolgozunk multiknál gyakornokként (én is) és már kezd megváltozni minden. Én pedig ezt nem bírom feldolgozni. Nekik nincs kedvük bulizni menni már annyit,sőt szinte semmit, csak beülünk meginni valamit éjfélig aztán haza. nekem viszont nagyon hiányoznak a bulik, én minden 2.héten mennék kb.

Van egy 17 éves lány unokatesóm akivel nagyon jóban vagyunk,alig várom hogy 18 legyen és végre tudjak menni valakivel sokat bulizni (ő már nagyon akar)

Illetve azt sem bírom ha hétvégén nincs minden napra program. Van barátom és minsig csinálunk valamit,vagy barátokkal.

Ez az első hétvége kb fél év után,hkgy nem rohangálok programokra, a barátom a barátaival elutazik, barátaim vagy betegek vagy a paijukkal ,barátnőjükkel van program. Én pedig itthon ülök egyedül és sírok,hogy nincs semmi,pedig ez az első hétvége hónapok után,de nem bírom lekötni magam és csak menni akarok valahova valakivel.

Szerintem ez nagyon nem normális :/

Mi lehet velem a gond? Kezdek komolyan aggódni.

24L



2021. szept. 4. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Találnod kellene valami más elfoglaltságot, egy új hobbit, valami értelmes dolgot ami leköt és érdekel is. 🤷‍♂️
2021. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudod MAGADAT elfoglalni, unod MAGAD.Hát nézd, azt csak te tudod, hogy miért vagy egy üres és unalmas ember.Mármint hogy te gondolod ezt magadról.

Egyébként igen, képesnek kéne lenned rá, hogy egyedül feltaláld magad.

2021. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Meg igazából az is a gond,hogy állandóan minden hétvégén szívesen mennék bulizni,nem értem miért van ez.

Pedig hát úgymond "kiéltem" magam gimi végén és az egyetem elején,amíg a korona engedte. Nem tudom a többi barátom miért nem érzi ezt.

2021. szept. 4. 10:24
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Mert ők el tudják magukat foglalni.

Egyébként egyedül élsz,saját háztartásodat vezeted?Sportolsz valamit?

2021. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Sajnálom azokat, akiknek a buli az egyetlen szórakozás, nekem annyi más hobbim van, hogy általában azt kell eldönteni inkább, hogy éppen melyikkel ne akarjak foglalkozni. Keress más hobbit is, mert így nagyon unalmas lesz.

Esetleg csatlakozz kórushoz, járj el táncot tanulni, de lehet, hogy tudnád élvezni a spinninget vagy az aerobicot is.

2021. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Sajnálom azokat, akik sajnálják, hogy mások szeretnek bulizni. 🙄🙄🙄 De komolyan, félelmetes gáz, azt hiszik nagyobb emberek, mert ők máshogy szórakoznak.


Kérdező, szerintem nem baj, hogy hiányzik neked ez az életforma. 24 évesen én is nagyon éltem, rendszeresen jártam. Szerettél valamit csinálni és szinte megszűnt. Viszont új élethelyzetben vagy/vagytok és alkalmazkodni kell. Tényleg keress valami más hobbit is, legyen az sport, olvasás, tanulás, sorozat nézés, főzés, asztalterítő készítés, hogy sírásig ne fajuljon el a kedved. 😃 Hamarosan mehetsz újra az uncsitesóddal (reméljük nem lesz rossz a járványhelyzet). Aztán le fog ez csillapodni benned előbb vagy utóbb.

2021. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem az a baj, ha valaki szeret bulizni, hanem az, ha nincs számára más kikapcsolódás, szórakozás, és összeomlik, ha nincs buli, mert nincs más ötlete. Felnőtt embernek nem siránkozni kellene ezen, hanem feltalálni magát, mit tud a buli helyett csinálni, ha buli nincs éppen. Nem én unom magam halálra, hanem a kérdező.
2021. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Én nem vagyok bulizós, de nem értem miért így kell ezt felfogni, hogy milyen szomorú, hogy nincsen más kikapcsolódás számára, nincs más ötlete, nem tudja magát feltalálni stb. Miért lenne ez szomorú? Vannak emberek, akiknek csak egy vagy több nagyon hasonló hobbijuk vagy szabadidős elfoglaltságuk van, pl. valaki olvasni szeret, valaki sportolni szeret, valaki művészkedni szeret, valaki zenélni szeret, valaki bulizni szeret stb. Miért ne lehetne ezeket elválasztani egymástól? Én pl. szeretem a mindenféle kreatív tevékenységeket, de nem szeretek se olvasni, se sportolni, se zenélni, se bulizni, nekem a rajzolás, festés stb. a hobbim és bizony hiányozna, ha valami miatt nem csinálhatnám és nem érezném ugyanolyan jól magam valamilyen más tevékenységtől. Szerintem ez ugyanilyen.
2021. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
Az elég szomorú, hogy egy egyetemet végzett lány nem tudja lekötni magát, és csak bulizni akar, remélem, nem ivászattal egybekötve. De az jó, hogy észrevetted, ez nem normális. Biztos te is várod az Igazit, aki még nem jött el, csak ez lehet az oka a sok bulizni akarásnak. De én úgy tapasztaltam az életem során, mindig akkor jött valaki az életembe, amikor éppen nem kerestem. Nem tudom, szeretsz-e olvasni, remélem, igen, sok jó könyvet tudnék ajánlani, ha kérsz, kezdd az Üvöltő szelekkel (Bronte), romantikus is, vagy olvasd el a Szépfiút Maupassant-tól, ez tanulságos is, nagyon.Meglátod belőle, milyenek a fiúk (de a nők is) a valóságban.
2021. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 én megtaláltam "az Igazit", mégis buliztunk/bulizunk együtt,de egymás nélkül is. 🤯
2021. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!