Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én egy mérgező ember vagyok?

Én egy mérgező ember vagyok?

Figyelt kérdés
Sok szar ért az életemben, ezért sokszor nem rózsaszinben látom a világot, vannak negativ megjegyzéseim mások felé, félek az emberektől, elutasitok majdnem minden új dolgot. A barátaimra irigy vagyok, ha jobban megy nekik, mint nekem. Ők nem kellett annyi minden rossz dologgal megküzdjenek, mint én, sokat szivtam, mégsem tartok ott ahol ők. Magam is úgy gondolom, hogy mostmár nem vagyok jó társaság, úgyhogy megszakitottam minden kapcsolatomat, azóta nem keres senki, ez azt jelenti, hogy senkinek sem vagyok annyira fontos, hogy megkeressenek? A legjobb barátom, is egy messenger üzenetet irt, hogy miért nem lehet elérni, arra nem válaszoltam, ez egy éve volt, 30 percre lakunk egymástól, azóta nem keresett. Nagyon fáj, hogy ennyire nem szeret senki.

2021. aug. 25. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van...
2021. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Hát most nem azért de mi jogon várod, hogy fussanak utánad ha te se keresel senkit?


". Ők nem kellett annyi minden rossz dologgal megküzdjenek, mint én"


Honnan tudod??? Mindenkinek vannak nehézségei, csak nem feltétlen ugyanazon a téren mint neked.

2021. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, mert én részese voltam az életének, azelőtt én voltam az, aki sokszor ráirt másokra, érdeklődtem, de egy idő után belefáradtam, hogy mindig én keressek mindenkit.
2021. aug. 25. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó, de nem is várható el senkitől hogy tartsa veled a kapcsolatot ha nem akarja. Én se tartanám veled a kapcsolatot ha azt éreztetnéd, hogy csak neked vannak nehézségeid meg érezném, hogy irigy vagy. Miért érné meg nekem, hogy a barátod legyek?
2021. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha elmondtad neki(k) a problémáidat és nem próbáltak támogatni vagy segíteni, akkor nem is volt az igazi barátság. Viszont látszólag te a könnyebbik utat választottad, ahelyett hogy megerősítsd a kapcsolataidat.
2021. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Brutális toxikus ember vagy. Értelmes ember menekül tőled. De ne aggódj, találsz majd önbizalomhiányos embereket, akiket majd tudsz manipulálni és rabszolgáddá tenni...
2021. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!