Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mondanád szépen hogy...

Hogy mondanád szépen hogy fsol és ezért nem mész temetésre?

Figyelt kérdés

Ugyebár azt nem lehet mondani hogy enye megfázás merr attól még el lehet menni. De akinek megy a hasa az már nem. Ha rákérdeznek mit mondanál vagy mi más ütőst találnál ki?

Párom apukájáról van szó.


A covidot most ne keverjük ide.


2021. aug. 8. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
De mitől?
2021. aug. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Mondd, hogy nem bírod a temetéseket, rosszul vagy tőle, és ezért nem mész.
2021. aug. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Nem is szoktam járni, pláne ha ilyeneket kérdeznek.
2021. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Azt mondanám, hogy megy a hasam, pontosan így.


De egyébként a párodról van szó, aki mellett ott kellene lenned. Nagyon de nagyon szégyelld el magad hogy ilyen ember vagy, aki nincs ott a párja mellett, és gyakorin kérdezget tanácsokat hogy ússza meg az amúgy ,,apósa" temetését.

Remélem ezt meg fogja tudni a párod és elhagy téged, hogy egy számára nehéz helyzetben nem vagy mellette.

2021. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom, a pároddal vagy olyan viszonyban, hogy elmondd neki őszintén. Mások felé pedig a "rosszullét jött rám" elég diplomatikus megfogalmazás. De ha nem nagyon vészes, próbáld valami gyógyszerrel helyrehozni gyorsan. Párodnak sokat jelentene, ha ott lennél vele.
2021. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Te szoszerint fosol az egeszre
2021. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Megy a hasam, így nincs választási lehetőség, marad a WC.
2021. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég annyit mondani, hogy megbetegedtem / nagyon rosszul vagyok. Nem feltétlen kell elmondani a pontos betegséget, sem részletezni, hogy hogyan fosol.
2021. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elején nekem is az jött le, hogy hasmenése van, de szerintem a fosás alatt azt értette, hogy fél elmenni.
2021. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!