Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mész nyaralni az idén?

Mész nyaralni az idén?

Figyelt kérdés
Szégyen az ha valaki nem megy??
2016. júl. 26. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Mi sem megyünk. Nincs rá keret. Évek óta nem voltunk. Nem szégyen, csak jó lenne lazítani egy kicsit. 365 napból 360-at dolgozik a munkásosztály. Zuhankabin csere 25000ft, hűtő csere kb. 100000ft. Szüleim egészsége megromlott, az egész fürdőszobát át kell alakítani. De nem panaszkodom, majd túlleszünk rajta.
2016. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En megyek, de bizony ez lassan kivaltsag lesz mar az atlagembernek. Nekem is volt, hogy nem telt ra, pedig nagyon szerettem volna menni.

Es nem, semmi ciki nincs abban, ha nem mesz. Akkor sem, ha anyagi okokbol es akkor sem, ha egyszeruen csak nem akarsz. Inkabb az a ciki, aki meg ebbe is belekot.

2016. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Holnap indulunk a tengerpartra.


Nem szégyen, ha valaki nem megy, tavaly mi sem voltunk. Sűrű volt a program, új munkahely és kellett a pénz másra.

2016. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Siófokra aug. 20-ai héten tűzijátékot nézni. De várom. Amugy én sem mennék,ha nem lenne ingyen a szállás.
2016. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem ciki, vannak akik nem is igénylik, hogy külföldre menjenek. Nagyon sok ismerősöm van akik el se hagyták a városhatárt.
2016. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen én most jöttem haza
2016. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, 3 hét múlva megyünk 10 napra a Balatonhoz. Jövőre már tengerhez tervezzük, akkor lesz 5 éves a fiunk.

Miért lenne szégyen, ha valaki nem tud vagy akar menni?

2016. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Holnap indulunk a tengerpartra. Szerencsére a szüleim megengedhetik maguknak azt hogy, nyaralni menjenek három gyerekkel.

Szerintem egyáltalán nem szégyen az, ha valaki nem megy., sajnos a nyaralás manapság egyre inkább kiváltsággá válik.

2016. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
3 héttel ezelött voltam Görögországban, holnapután megyek Albániába. Még elszeretnék menni Montenegróba,talán tudok rá spórólni.
2016. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük voltam. Bár inkább munka volt, de egyben nyaralás is, Törökországban 2 hónapot tavasszal.
2016. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!