Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen esetekben raknátok...

Milyen esetekben raknátok Messengeren kéretlenbe valakinek az üzeneteit, vagy némítanátok le?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 05:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm azért került nálam ilyen helyzetbe, mert egyszerűen nem akarja megérteni, elfogadni, ha a másik fél valamit nem, vagy máshogy szeretne. Ha sokadszor teszi fel (akár egy napon belül is) az aktuális kérdését, amire már párszor nemet mondott az ember, csak mert ő "akarja", és a családján belül mindenki első szóra ugrik, ahogy szeretné, nagyon idegesítő tud lenni...
2021. júl. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért raktam át, mert ismerősöm rendszeresen sajnáltatta magát, előadta, hogy milyen rossz neki, miközben a szülők negvették neki a kocsit, a sokadik diplomáját és a doktoriját szerezte meg, az egyetemi évei alatt több százezreket vitt haza havonta ösztöndíjak/jutalmak/egyéb formájában. Mellette irigykedett a legjobb haverjára is és rosszindulatú volt.
2021. júl. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nyomulós embereket szoktam oda tenni, mint a szexéhes pasik, MLM ügynökök stb.
2021. júl. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy főiskolás csoporttársam tettem oda,aki korábban szerelmet vallott nekem. Egy hónapja felkeresett azzal a szöveggel, hogy "nem téged láttalak xy helyen". Megírtam, hogy nem. Erre azt válaszolta, gondolta és csak azért írt mert találkozni akar velem. Mondtam neki, sokáig dolgozok minden nap, van párom, nem fogok találkozgatni vele. Csak nem értett a szép szóból. Kérte linkeljem neki a párom, illetve vigyem őt is a találkozóra, mondjam meg hol dolgozok. Na ezután ment a némítás és nem válaszoltam neki.
2021. júl. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy gimis, volt barátnőmet némítottam le, eleinte bűntudatom volt miatta, de már nem bánt.

Őt azért, mert ha rám ír csak formalitás miatt érdeklődik. Panaszkodni "jár hozzám" és magát sajnáltatni, vagy éppen hencegni, magát fényezni. Már ez olyan durva szinteket öltött, hogy normális beszélgetést nem is tudunk folytatni, mert az én írásomra nem is reagál, valamint, ha ő végzett a mondandójával, szimplán órákkal, napokkal később nézi meg, hogy mit is írtam. Olyankor reakciót sem küld rá, választ meg főleg nem.

Nekem ez önmagában is sok volt, de most az lett az új szokása, hogy szinte rögeszmésen nézi, hogy mikor vagyok fent. Ha pedig nem írok neki egy napon belül, nekiáll üzenetekkel bombázni, hogy miért ignorálom, meg miért nem írok neki..

Hihetetlenül nyomasztó.

2021. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Összevesztem egy barátommal, aki a barátom volt, szeretőm, testi, lelki társam, mindent megkaptam tőle tőle, és én mindent megpróbáltam neki megadni. Ez így ment hét kemény évig. Mindent tudtunk egymásról, egymás egész életét. Hirtelen egyik napról a másikra kidobott az életéből, nem volt erőm letiltani, csak engedélykérésre tettem, és kikövettem. Nem bírom nézni őt még online sem, nem utálom, de ez akkora csalódás nekem...nagyon fáj. Rajta kívül mást nem raktam még oda.
2021. júl. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!