Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha találkoznátok Einsteinnel...

Ha találkoznátok Einsteinnel hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Elbeszélgetnétek vele?

2021. júl. 5. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne. De valószínűleg csak bámulnék nyitott szájjal és vigyorogva percekig. Aztán az általam beszélt összes idegennyelven elkezdenék vegyesen hadoválni.
2021. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aha. Összecimbiznék vele es meséltetném az életéről és úgy hallgatnám mint egy esti mesét hallgató kislány mivel akkor még nem is léteztem így valojaban en csak egy pottom babakent innam minden szavát. 😂 De tanulnék is tőle pl. bölcsességet, pl. ilyeneket:

"A képzelet fontosabb, mint a tudás. A tudás véges. A képzelet felöleli az egész világot." Albert Einstein


És fizikát is tanulnék mivel iskolába annyira nagyon nem érdekelt. És kedélyesen elbeszélgetnénk a közös tulajdonságunkról arról hogy milyen jó pacifistának lenni. Aztán tanítanék neki egy-két konyhai trükköt és megmutatnám neki hogy boltba mikre figyeljen bár szerintem ő is tudta mint ahogy a cuki Leonardo da Vinci is írt bevasarlo listat anno. Tole rajzolni is tanulnek es elregelnem neki hogy elsos voltam amikor ugyanugy irtam mint o tukorirassal csak en osztonosen mert atszoktattak bal kezrol jobbra o meg tudatosan es cuki macska tekintettel megkérdezném hogy hogy találta ki ezt a kódírást de nem biztos hogy mondanek barmit is hogy miket tanultam roluk hacsaknem mindenaron tudni akarnak bar Leonardonak szerintem nem is lett volna ilyenekre szuksege, mert tobb mint 500 évvel megelozte a korat szoval Einsteinnek se szerintem bar lehet megis hogy segitsek nekik vagy megmentsem oket egy helyzetbol pl. hogy a tanitvanya ne dobja ki a jegyzeteinek nagyon nagy tobbseget. De az is lehet ha rossz paszban vagyok akkor android modra mennek el mellettuk ugy hogy eszre se vennem egyiket se. Most valoszinuleg igy lenne vagy morcosan mint a kis kedvencek animacio nyuszija ami cuki de ugyanakkor morcoska tipus volt de az csak a latszat.

2021. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ti el tudnatok kepzelni hogy a buszmegalloba csucsulve szotyizina Einstein jokedelyuen? 😄


Vajon volt ilyen bakancslistaja?


En mondjuk el tudnam kepzelni es azt is hogy kedelyesen oktatna a csavokat hogy ne a jardara dobjak a szotyi hejat mert attol nem fog kikelni hanem ezt szemleltetne is aztan bemenne a boltba seprut es lapatot kerni hogy osszetakaritson maga utan, majd megmutatna hogy jobban mutat egy kissebb dobozban pl. Uditos doboz vagy pet palack vagy zacsi vagy zsepi ami epp keznel van ha inkabb nem a kuka mellett zseni modra dobna golokat gyonyoruen a kukaba landoltatva a szotyi hejat. De ha jatekos kedvuk van akkor a kuka mellett ingyen meccs merkozesben is reszesulnenek hogy mennyi golt dobtak kézibe.


Amilyen lokott jó fej ember volt es amilyen bolcsessegeket mondott gyakran nagyon poenosan szerintem siman megcsinálná.

2021. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
* szotyizna
2021. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy a felesége tudományos munkája segítette-e a Nobel díjhoz.
2021. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer azt mondta hogy tulelte a vilag haborut es ket feleseget. Szoval hogy ez mit jelent ilyen kontextusban es hogy van-e koze a Nobel dijhoz az egyik felesegenek vagy mindkettonek? 🤷 Ezt csak o tudhatja igazan de kerdes hogy valaszol-e ra ha akkor meg nem kapta meg a Nobel-dijjat. Maximum majd lelkesen o kezdene gyakori kerdeseket feltenni neked. 😂
2021. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindjart leszolnak a mindket feleseg miatt. 🙂
2021. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, beszélgetnék vele, de ott is hagyna, mert értelminek gondolna...
2021. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leíratnám vele a koronavírushelyzetet, aztán eladnám, mint jóslatot Einstein idejéből :D
2021. júl. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!