Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy alacsonyabb fiú irigy...

Egy alacsonyabb fiú irigy szokott lenni a magasabbra?

Figyelt kérdés
Tehát egy 175 centis irigyli egy 185 centis fiú magasságát?
2021. jún. 28. 11:43
1 2
 11/14 anonim válasza:
29%
nem tudom miert pontoztok le :D az atlag kifejlett ferfi magassaga nem 175 cm, tobb annal, ez objektiv teny, attol meg hogy sok alacsony embernek ez nem tetszik, meg igy van. nyuzsognek a 190+-os fiatalok.
2021. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%

#10: egyáltalán nem fényeztem magam:D valószínűleg a komplexusaid miatt érzed az ilyesmit fényezésnek meg egoizmusnak. Ez mondjuk itt gyk-n tipikus. Ha egy nő le meri írni, hogy ő bizony csinos, rögtön jöttök és magyaráztok, hogy milyen beképzelt, biztos csak azt hiszi, meg rbanc és társai. Sajnálatos ezt látni, de szerintem sokan már hozzászoktak ehhez, hogy az emberek többsége ilyen és már leperegnek róluk a hasonló megjegyzések.

Nem tudom honnan szedted ezt a részletet, de ez így önmagában hülyeség. Mellesleg ha valamit idézünk, akkor azt mindig forrással együtt tegyük.

2021. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26%
12, először is egyedül írtam, nem vagyunk ,,többen''és nem r.bancoztalak le! Nő vagyok, csinos is, és le mertem írni a véleményem az álszenteskedésről. Nevezhetsz akár minek, veled ellentétben beismerem, hogy szoktam irigy lenni. Bizonygasd tovább másnak, hogy te sosem, nekem nincs időm erre.😘
2021. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem igen, irigy szokott lenni az alacsonyabb a magasra.

Mondjuk én annyira nem tartom rossz tulajdonságnak az irigységet, másra nézve nem káros, nem ártok vele. Maximum magamat szomorítom, de ezzel meg mit tegyek, van aki negatívabb, képes a hiányosságain szorongani, búslakodni, és "irigyelni" azt, akinek több van, akinek jobb van stb.

11-es: a magyar férfiak átlagos testmagassága 176 cm egy 2017-es cikk szerint, nem tudom, hogy így van-e. A nőké meg 164.

2021. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!