Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék határozott...

Hogyan lehetnék határozott férfi és vonzó?

Figyelt kérdés

Mert egyszerűen nem vagyok az, de néha tartok tőle, mert a határozott férfiak nekem olyan... barátságtalanok. Én is ilyen leszek?


De amúgy is messze vagyok tőle, mert nem merek nekem tetsző nőket megszólítani. Ott tartok, hogy jobb, ha más nőket szólítok meg, mert legalább több esélyem van, mint a szépeknél.


De azt mondják, hogy jóképű vagyok és tudod hogy magas vagyok, de én akkor se tetszek magamnak. Szerintem kevés vagyok én ahhoz, hogy akármelyik nő szóba álljon velem, úgyhogy csak álmodozhatok róla.


2021. jún. 15. 12:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Sőt nekem senkit nem szabadna megszólítanom, mert csak baj lesz belőle, az a megérzésem.
2021. jún. 15. 12:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én határozott vagyok, de mégse vonzó. 8 éve nem sikerül párt találni, pedig előtte 15 évig volt élettársam.

Úgyhogy megkeseredetten már elengedtem ezt a dolgot és van pénzem, oda dobom a ruhámat ahova akarom, annyit fingok és motorozok amennyit akarok. :D


Nade viccet félretéve, szar ügy, de már leszarom.

2021. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem azért lesz valaki helyes mert határozott.

A helyes pasit vonzóbbá teszi ha határozott és látszik hogy nem fél és van egy egészséges önbizalma. Nekem ez női szemmel csábító és biztonságban érzi magát az ember egy ilyen férfi mellett.

Aki bénácska és még meg sem mer szólítani mert fél a pofára eséstől, abban én semmilyen férfiasságot nem látok. Olyan férfit akarok magam mellé aki magabiztos, aki biztonságot sugall, akire felnézhetek. Nem egy félénk kisfiúra van szükségem

Szedd össze magad, szólítsd meg azokat a lányokat akik neked vonzóak, aztán ha pofára esel menni kell tovább. Nincs olyan ember akit még soha nem kosaraztak ki.

De nyilván a te életed. Ha neked így jó akkor egészségedre, 😅

2021. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Verd ki naponta 3x és kokainozz.
2021. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig nem a kikosarazástól tartok, hanem hogy tetszek nekik.
2021. jún. 15. 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Hát, a nők - az én tapasztalatom szerint - ennél azért egy picit összetettebbek. Abból, hogy a csajé 'szép', nem feltétlenül következik az, hogy nem fog szóbaállni egy határozatlan moréval. És attól, hogy valaki kevéssé szép, nem bizti, hogy érdekelni fogod. Én azt javaslom, próbálkozz, figyelj a jelekre, majd lesz valami...


Ami a kérdésedet illeti, azaz a határozatanságot, meg a vonzerőt; a határozatlanság szerintem abból ered, hogy nem nagyon érted az emberek viselkedését, lelkét - feküdj rá erre a témára (és nem, ez nem 2 hét lesz...), és majd ha tudni fogod, mi, merre, ki, miért reagál úgy a dolgokra, ahogy, majd jönni fog az a bizonyos 'magabiztosság'. A vonzerővel szerintem könnyebb dolgod lesz, már csak azért is, mert említetted, hogy nem szokták elsírni magukat az emberek, amikor rád néznek. Nekem ezen a téren a testezdés, az ápoltság, az ízléses öltözködés (ezt szintén nem 2 hét alatt fogod elsajátítani és nem is 10 ezer forintból...), az intelligens viselkedés, a kedvesség, a figyelmesség, az önzetlenség és a közvetlenség demonstrálása segített. Az a tapasztalatom, a lányok csípik, ha valakinek jó az ízlése, jó zenéket hallgat, jól öltözködik, jókat eszik... Talán meglep, de az érzékeny, figyelmes, 'jószívű' attitűddel mindig is hatást tudtam gyakorolni az ellenkező nemre. Az a sok keménykedés, meg az a felfuvallkodott 'férfi öntudat' - talán nem is annyira férfias...


Ja, és attól, hogy valaki magabiztos, nem muszály feltétlenül g*cinek is lennie - ezt a kettőt jobb lenne, ha nem is mosnánk össze...

2021. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem a felsoroltak mind meg vannak, de még mindig nincs önbizalmam.
2021. jún. 16. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy önismeret kell hozzá. Tudnod kell a belső értékeidet, végyaidat, milyen élményeket szeretnél, milyen szintű, minőségű, és formájú, technikájú beszélgetéseket, vitákat, problémamegoldásokat, stb akarsz. Szóval önismeret... utána már tudod mi érdekel a másikból, hogyan ismerheted meg a lényét, még akkor is ha felszínesebb, de addigra már nem fog érdekelni a felszínesség, a belső értékek lenyűgöző csodája fog vezérelni, és tusni fogod, hogy jó és értékes ember vagy, és csak jót akarsz, így könnyen bárkivel beszélsz majd minőségieket.
2021. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!