Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha meghalna a...

Mit tennél, ha meghalna a kedvenc hírességed? (énekes, színész stb)

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 16:31
1 2
 1/15 Havasy Dániel válasza:
65%
Megnyalom a könyököm.
2021. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Már meghalt (Chester Bennington), nem "tettem" semmit, szomorúan tudomásul vettem a hírt.
2021. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se tennék. Szomorú lennék, de most nincs mit tenni ez ellen, el kell fogadni, tudomásul kell venni.
2021. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Semmit. Nem szoktam embereket isteníteni. Ha meghaltak, meghaltak, kész.
2021. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül lesújtana a hír,főleg ha fiatalon menne el.Meghallgatnám a számait /újra megnézném a filmjeit.
2021. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Történt már ilyen és pár napig elég rossz hangulatom volt. Ez idő alatt kicsit nosztalgiáztam, újrahallgattam a zenéit, olvastam a könyveit és megnéztem a filmjeit.


Mást amúgy nem is tudnék vagy akarnék tenni, mert személyesen nem ismertem és nem szeretnék kéretlenül belepofátlankodni az elhunyt szeretteinek a gyászába (mert online nem egy rajongó tesz így).

2021. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én fel sem fognám pár napig,ha olyanról van szó,aki kedvenc,de nem aktív a médiában,így a pár nap leteltével lennék leginkább lesújtva amikor tudomásul veszem. Ha olyan menne el,akit napi szinten követek instán,hírekben,mellesleg ő is fiatal,na nála elsírnám magam egyből,és magam alatt lennék főleg az esti órákban,amikor ugye el van az ember,gondolkodik,emészt. (Vele szeretnék találkozni,vagy csak látni,emiatt egyből az jutna eszembe,hogy ez már nem fog megtörténni és hogy elment egy egyéniség,aki motivált önbizalom terén főleg)


Pl most a napokban történt az Eriksenes dolog,és nem követtem őt,de ahogy láttam a videót majdnem megkönnyeztem,és egyből felvetődött,hogy mi lenne,ha Messi esne össze,akit (is) meg még a sport terén követek is,egyszerűen hihetetlen lenne. Így is mennyi tehetség (bármilyen) hunyt el hirtelen az utobbi években.

2021. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"...S hogy nélküled megy tovább. De sosem felejtem hangulatát...." (Desperado: Fáj)
2021. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Rettenetes lenne, mivel a kedvenc eloadoimat nagyon nagy becsben tartom, és egy ajándék, amikor az egész diszkografiat kívülről tudod, és minden egyes számához kotsz valami fontos emleket :)
2021. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Oh drágám,már kétszer megtörtént. 2017 Chester Bennington,idén Siklósi Örs


Olyan volt mintha kiszállt volna belőlem a lélek,borzasztóan üres érzés,és csak 1 nap elteltével jut el annyira a tudatig,hogy könnyezni is tudjak

2021. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!