Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan LMBT+ híroldal...

Van olyan LMBT+ híroldal (vagy olyan témával is foglalkozó oldal), ami egyik oldalon sem áll, és korrekten, tényszerűen írja meg a cikkeit?

Figyelt kérdés
Amire egy vita során nyugodtan lehet hivatkozni, mert nem elfogult vagy egyoldalú cikkeket ír.
2021. jún. 14. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen oldalon nem állnak?
2021. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, mivel valaki vagy isteníti vagy az ördögnek valónak tartja attól függően h mi az érdeke...
2021. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. Hát hogy egyiken se. Se LMBT+ párti, se elleni. Objektív.
2021. jún. 14. 09:21
 4/9 anonim ***** válasza:
A melegkérdés és homofóbia körüli vitákban az lmbtq az egyik oldal. Az nem pártatlan őket vagy támogatni lehet vagy ellenezni
2021. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne vitázz ilyenekről ha közvetlenül nem érint (nem vagy meleg stb, nincs a családban-közeli baráti körben érintett) mert 99% hogy rosszul jössz ki belőle.


Vagy te leszel a bü.dös b.uzi pártoló, ha szélsőségesebb a vita akkor még pe.dofil támogató is...


Ha pedig minimálisan is kérdések merülnek fel benned, akkor egyértelműen homofób-transzfób stb leszel..



Én már az interneten nagy ívben elkerülöm az ilyen vitákat-oldalakat stb.


A való életben pedig azt válaszolom hogy: Nem tudom, nem érdekel, semleges vagyok.

2021. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. De, érint, és érdekel is, csak nem mindegy, hogy minek dől be az ember. Nem vagyok sem "b*zi", sem "pedofil" támogató. Nem vagyok sem homofób, mert soha nem szidtam semmilyen ilyen embert. Mindenki azt vesz provokációnak, amit akar. A tények nem azok. Ha két meleg megfogja egymás kezét az utcán, nem az. Egy meleg pár a tv-ben nem az. Illetve egy meleg se csodálkozzon, ha magamutogatón beszól valakinek, akkor meg akarják verni. Mondjuk nem mintha ez bárkit bármire feljogosíthatna. A nem egyetértés, egy puszta vélemény nem homfóbia. Ha valaki erőszakosan akarja azt a véleményt mások agyába beletömni, egy kiállhatatlan stílussal, akkor az már lehet homofóbia. Ráadásul, ha csak az előítéletekre alapozol. Egy ember alapján nem ítélünk el egy közösséget. Lehet erről normálisan is vitázni, nem kell mindenkit b*zinak meg homofóbnak nevezni.
2021. jún. 25. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Oké, akkor téged érint, sok sikert a vitázáshoz random, idegen emberekkel az interneten, vagy IRL.


Sajnos érdemeben nem tudok segíteni, mert olyan oldal amit keresel nem létezik.

2021. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"olyan oldal amit keresel nem létezik."


Vagy te nem tudsz róla. Ahogy én sem. Nem mindegy.

2021. jún. 25. 21:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké.
2021. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!