Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van? (facebook marketplace)

Mi van? (facebook marketplace)

Figyelt kérdés

Facebook marketplace:

Valaki megvenne valamit tőlem. Már önmagában is nagy dolog, mert a magyarok ugyebár sajnálják megvenni, ami kell nekik, hiába konkrétan féláron adom... Kérdezem, hogy max mennyi postaköltségért venné meg, mert ebből volt gond legutóbb is. Mondom, hogy mennyi szokott lenni és kérdeztem, hogy max mennyiért lenne jó. Erre írja, hogy minél kevesebb. Hát mondom, azt hittem, hogy minél több legyen... Ezzel most ki lettem segítve. Végül nem jutottunk semmire az ügyben, elmentem megkérdezni, hogy mennyi lesz, hazajöttem és írtam neki. Mondom, hogy feladom, erre dobott egy like-ot. Ma feladtam, írtam, hogy hova utaljon, stb, erre megint dobott egy like-ot. Eredetileg házhoz kérte, de postán maradón olcsóbb lett, mondta, hogy legyen postán maradó. Csak a posta címét nem adta meg... Kérni kellett azt is külön.


De jó amúgy, hogy rohadtul informatív emberekkel vagyok körülvéve. Kb mindenért könyörögni kell minden egyes alkalommal, mert se kommunikálni nem tudnak, se eldönteni, hogy kell-e nekik valami vagy nem...


2021. jún. 1. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne a Facebook Marketplace-en próbáld eladni, ott nagyon gyakori az ilyesmi. Jófogáson azok keresnek, akiknek tényleg szüksége van arra a valamire (vagy más adásvételi oldal), a Facebookon még csak elényomja mindenkinek, és boldog-boldogtalan megtalál. Általában nem is komoly érdeklődők, csak unatkoznak.
2021. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján.. Én egyszer venni akartam valamit a saját városomba, megbeszéltük a talit, erre mikor megerkeztem hívtam hogy megerkeztem, erre elkezdi, hogy nem jo ma neki.

😳Mondom, azért ezt jo lett volna elmondani, mielőtt elindulok nem? Sajnis ekkora trogger szemetek lettek az emberek..

2021. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most próbáltam ki először a marketplace-t. Jófogáson van ugyanez mindig. Abba is minden alkalommal belefutok, hogy postára kérik a cuccot, de a saját címüket adják meg. Utána meg én maradok szégyenben a postán. Inkább már utánanézek a címnek, mert egyszerűen muszáj ilyen emberkék között.
2021. jún. 1. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Én azt bírom amikor nem írják hogy mennyi az annyi, aztán ha rákérdezek, akkor egyből címet ad, mondja mikor mehetek megnézni meg minden😂😂
2021. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!