Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csókolom! Így köszönök nőknek....

Csókolom! Így köszönök nőknek. Ez baj?

Figyelt kérdés
Nem tudok leszokni róla, 23 éves vagyok, (de 16-nak nézek ki). Hogy a francba köszönjek??? Mondjuk hogyan tudom meg, hogy kinek hogyan kell? Utóbbi időben inkább nem megyek sehova csak ne kelljen nőnek köszönni, meg faxiknak is jó napottal köszönök, nem tudom hogyan van ez. Nem megy. Szorongok lassan. Angolok meg dobnak egy "hello"-t aztán ennyi, akár 70 éves a néni akár 18... neeeemmm bííírom.
2021. máj. 23. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Fiataloknak helló, szia, idősebbeknek jó napot, öregeknek csókolom. Ha ránézel valakire kb. meg tudod mondani melyik kategóriába esik.
2021. máj. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj, ez nem egy udvariatlan vagy furcsa dolog. Apukám is mindig csókolomot köszön a nőknek, sohasem zavart senkit.


De azért egy korodbelinek lehetőleg ne így köszönj :D

2021. máj. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem zavar, nyálaskodó. Mindig derültséget okoz nekik, ha szintén csókolommal köszönök vissza.
2021. máj. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Orvos, bank, stb jó napot

Korodbeli szia hello

Idosebbek jo napot, vagy ha megkert h tegezz, akkor szia

Oregeknek csokolom

2021. máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azert 23 evesen ilyeneken ragodni eleg erdekes, en kb 12 evesen gondolkodtam el ezen utoljara, hogy jaj, hogyan is koszonjek!

Amugy nem baj a csokolomozas, de az is biztos, hogy Jo par ember debilnek fog nezni miatta.

2021. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. máj. 23. 12:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Korodbelieket tegezd nyugodtan. Tegezve is meg lehet adni a tiszteletet. Az idősebbeknek meg napszak szerint köszönj. A csókolom egy borzasztóan túludvarias, nyálas köszönés, sőt az idősebb hölgyek sokszor nem szeretik, mert a korukra emlékezteti őket. A nagymamám is mindik kikérte magának, pedig ő nagyon régivágású volt.
2021. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!