Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a munkahelyeden...

Mit tennél, ha a munkahelyeden kiderülne, hogy mindenki rajtad röhög a hátad mögött, lenéznek, pedig te azt gondoltad tényleg jól kijössz az emberekkel? Hogyan viselkednél velük?

Figyelt kérdés

Pl. minden napod nevetésben és jóhangulatban telne (te ezt gondoltad), amig ki nem derül, hogy nem veled, hanem rajtad nevetnek (kb 15-20 ember).


Olyanokra gondolok, hogy pl. ugratjátok egymást, de mindig a te nevedet kiabáljak, pl. ÁAÁÁkossss!!!! Hhaha ÁAÁÁkossss!!!! Hogy aludtál???

De ezt pl. egesz nap folyaman.


Es te eddig azt hitted ez jopofasag, mig a fuledbe vissza nem jutott, hogy egy idiotakent tekintenek rad, es melysegesen leneznek.


Ilyenkor mi a legjobb megoldas, amikor hetfon megyek be dolgozni?

Hogy viselkedjek?

Eddig mindig nagyon elozekeny, johangultu es mosolygos voltam.


2021. máj. 20. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg megkapom a fizetésemet, leszarom.
2021. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kitől tudtad meg? Egészen biztos hogy igaz ez?
2021. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

Kezdj el nagyképűen, bunkón viselkedni. Mutasd meg nekik, hogy hangyák a szemedben.


Vihetsz nekik kávét is, csak köpj előtte bele.

2021. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos manapság le kell menni cigányba, ha érvényesíteni akarod az akaratodat.
2021. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom nem voltam még ilyen helyzetben...régen szerintem lekevertem volna pár pofont és akkor kuss lenne,ma már lehet szarnék bele,nem érdekel annyira az emberek véleménye.
2021. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam így. Iszonyú vacak volt rádöbbenni.

Én nő vagyok, mire leesett az egész, már babát vártam, így néhány hónapot még összeszorított fogakkal lehúztam azon a helyen, de már csak a túlélésre játszottam. Utána itthon voltam négy évet a két gyerekkel, ez alatt volt időm gondolkodni azon, hogy mit tegyek azért, hogy soha többé ne kerüljek ilyen helyzetbe. Ugyanoda mentem vissza, a gárda nagy része már lecserélődött addigra, akik ott voltak, azokon éreztem ugyan az ellenségeskedést az elején, de addigra én is sokkal érettebb személyiség voltam, és őszintén nem érdekelt már. Volt komolyabb gondom is, mint hogy xy mit gondol. Nem is volt semmi gond, sőt, az egyik ilyen régi tag lett a közvetlen főnököm, és néhány hónap múlva azt mondta, nem gondolta, hogy ilyen szuper munkaerő leszek.

Azt mindenképpen megtanultam akkor, hogy munkahelyre nem barátkozni járunk, és dolgoztam azóta már sok helyen, de ehhez azóta is tartom magam. Jó kapcsolat persze lehet, mert úgy a munka is könnyebb, de tudatosan nem engedem, hogy bármilyen érzelmi viszony kialakuljon a munkatársaimmal.

2021. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan távolságtartó vagyok a munkatársaimmal szemben, mint a huzat: nem megyek hozzájuk oda, hogy "Hogy telt a 7végéd?", és egyéb f*ágokkal, és mégis az van, amit te is, kérdező felvázoltál a kérdésedben. Tehát megoldás semmilyen esetben sincs jó.
2021. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tepfal ***** válasza:
100%

Hát nagyot csalódnék, az biztos és nem magamban, hanem a kollégáimban. Ha tehetném, új állást keresnék, és az utolsó napon elmondanám, hogy ez volt az oka, és szégyelljék magukat. Ettől persze lehet, hogy csak még jobban röhögnének rajtam, de nem érdekelne ekkor már.

Ha nem lenne lehetőségem váltani, egyesével elkapnám az embereket és kedvesen elmondanám neki kb. azt, amit ide leírtál. Egyedül senki sem olyan nagylegény, és ha egyedül beszélsz velük, az az előnye is megvan, hogy nem "teremtesz" egy újabb közös "szórakozási alapot".

Ha van HR-es vagy bizalmas kolléga, először vele beszélnék.

2021. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben sem különbözne az iskolás éveimtől. Van elég tapasztalatom ezen a téren, ezért is kerülöm az embereket. Nem tudsz mit tenni, aki fogást akar rajtad találni, az talál is. Ha nincs rá oka, gyárt magának egyet. Maradj továbbra is előzékeny, jó hangulatú és mosolygós, a kollégáid viselkedése nem téged minősít, nem kell lemenned a szintjükre.
2021. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell lépni sajkos mas lehetoseg nincs

HR-re ne menj mert csak panaszkodsz es ugyis leszarják

2021. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!