Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A FIÚK miért nem tudnak...

A FIÚK miért nem tudnak rendesen megölelni egy lányt?

Figyelt kérdés
Akikkel en talalkoztam olyan esetlenek voltak es tök gyorsan ölelnek meg ki se lehet “élvezni”🥲Marmint tudjatok arra a talalkozos ölelésre gondolok.És én erzem magam szarul mikozben megolel,mert olyan furcsan csinaljak:(

2021. máj. 20. 15:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%
Szívesen megölelgetlek úgy, ahogy szeretnéd, Babszim! Írj privit!😋
2021. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

#9:

"hogy szinte össze se ér a mellkasunk és még a kezemet se tettem a hátára😬"

Márpedig ez eléggé úgy hangzik, hogy neked bizony komolyabb "testi vágyaid" vannak már. És ez frusztrációt okoz benned (duli-fuli szmájli).

2021. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
10-es,ha velem talalkoznal en biztos rendesen,es sokaig olelnelek meg:)
2021. máj. 20. 18:02
 14/19 A kérdező kommentje:

#12-es, miért szerinted mi az ölelés? Hogy gyors odadobjuk az egyik vállunk a másikéhoz azt ennyi? Hát szerintem nagyon nem,az ölelés az amit irtam, hogy a mellkas egymáshoz ér és ráteszem a kezem a hátára ő meg a derekamra🤷🏽‍♀️Nincs komolyabb testi vagyam,csak egy normalis barati olelest szeretnek.

De mar pedig te ezt jobban tudod nalam ezek szerint.A kerdesre valaszolj,ne terjel ki testi vagyakra.Tovabbi szep napot!

2021. máj. 20. 18:10
 15/19 anonim ***** válasza:
57%

Fiú vagyok,és ez a gyors ölelés azt jelenti,hogy nem akarok tőled semmit,nem tekintek rád partnerként de megölellek. Elmész egy friendzone kategóriába. Egy baráti társaságban mindig azt ölelgeti percenként,amelyik tetszik neki.

Általában a nagy/göndörhajú szakadtfarmeres csávó,aki egy kanalat nem bír el.

Aztán rá figyel végig,rád csak ha épp a srác beugrott boltba. Ha csak nem ment vele...

Szóval én nem szoktam rövid,kis dolgokban gondolkodni. Ha látom hogy csak megjátsza magát lexarom,és megyek tovább más nőkért. Utána ha köszön fél perc duma után otthagyom udvariasságból. Ez a 2mp-es egykezes tényleg bzis. Ha sietsz se fogsz elkésni amiatt a szorosabb,jobb minőségű ölelés miatt...

Kifogások állandóan.

2021. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a vagy normálisan vagy sehogy híve vagyok. Hidd el sokkal boldogabb vagyok így,mintha reménykednék a semmibe
2021. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
18%

Látom, vérig sértődtél, de hiába pontozgattál le. Még mindig érdekelne, hogy te miért gondolod, hogy egy üdvözlő ölelés neked mint BARÁTNAK (és nem párnak) különb két gyors puszinál vagy mondjuk két srác esetében egy kézfogásnál, ökölpacsinál? Az sincs fél perc, azon is így felháborodsz? Ott smárolni vagy szkanderezni kéne szerinted?

És de, fikázol egy egész nemet, mert a fiúkra általánosítva írtad ki a kérdést. Még külön ki is emelted, hogy a “FIÚK”.

2021. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki ölelgetős típus, függetlenül a korától és a nemétől, ezt sajnos el kell fogadni. Vannak, akiknek egy ölelés legalább annyira intim dolog, mint egy csók, szóval csak nagyon kivételes esetekben csinálják.

De egyébként átérzem a dilemmádat. Én is borzasztóan ölelgetős meg bújós típus vagyok és engem is sokszor bánt, hogy pár barátom, ismerősöm csak nagyon esetlenül, pusztán udvariasságból viszonozza, de nincs benne igazi erő. Pedig egy jó hosszú, hátsimogatós ölelés csodát tud tenni a lelkiállapotommal :)


F

2021. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18-s igen enis igy gondolom,ugye milyen jo?🥺
2021. máj. 21. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!