Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A FIÚK miért nem tudnak...

A FIÚK miért nem tudnak rendesen megölelni egy lányt?

Figyelt kérdés
Akikkel en talalkoztam olyan esetlenek voltak es tök gyorsan ölelnek meg ki se lehet “élvezni”🥲Marmint tudjatok arra a talalkozos ölelésre gondolok.És én erzem magam szarul mikozben megolel,mert olyan furcsan csinaljak:(

2021. máj. 20. 15:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb baráti társaságról van szó? Mert olyankor én se szoktam túl hosszú ideig ölelgetni senkit pedig lány vagyok. Nálunk úgy szokás hogyha többen vagyunk akkor mindenkit csak így 1 kézzel épphogy megölelünk és ennyi. Ha szűkebb baráti társaság akkor se szoktuk egymást percekig ölelgetni de olyankor azért már megvan a normális klasszikus ölelés. Nekem talán 1 olyan fiú barátom volt akivel valahogy mindig is másabb volt a kapcsolatunk mint sima barátság de végül sosem jöttünk össze mert nem volt meg az a szikra és féltünk hogyha szakítanánk akkor vége lenne a barátságunknak is. Na vele viszont ha olyan volt akkor tényleg percekig is ölelkeztünk ha valamelyikünknek éppen szüksége volt rá. Ha pedig úgy értetted hogy kapcsolatban akkor nem tudok sokat segíteni mert ott nekem sosem volt ilyen tapasztalatom/problémám.
2021. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Ha mindketten meztelenek vagyunk, úgy igen érzékien tudok ölelni!😏
2021. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Tudnak hidd el, ez nem nemtől függ:D Sőt azt sem mondanám, hogy embertől függ. Inkább szituációtól. Ha gyorsan összefuttok valamilyen ismerőssel, akkor azzal nem fogtok hosszasan, szorosan ölelkezni...Azt általában megtartja az ember a közeli barátainak, családjának, párjának, vagy olyan alkalmakra, amikor a másiknak nagyon szüksége van egy "rendes" ölelésre.
2021. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Tudnak. Csak a te tapasztalatodban valamiért ez a tendencia mutatkozik.
2021. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4%
A szellemieg érettebb fiúk tudnak. A még kevésbé éretteket a társadalom vélekedése feszélyezi, mert a közfelfogás szerint a fiúk "nem mutathatnak érzelmeket" - és ez nagyon szomorú :/
2021. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm aki rendesen válaszolt:)

Rendes,normalis ölelésre gondoltam,egy fiú barátal,haverral. Nálam ,Ők mégis csak olyan gyorsan ölelnek,hogy szinte össze se ér a mellkasunk és még a kezemet se tettem a hátára😬

2021. máj. 20. 16:15
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

“Marmint tudjatok arra a talalkozos ölelésre gondolok”

Mit vársz? Nem a csajuk vagy, csak egy barát, ismerős. Miért kellene percekig ölelgetniük? Más csak puszi-puszival köszön, az se több fél percnél. Vagy szerinted akkor meg smárolni kéne?

Szerintem neked az a bajod, hogy nincs barátod és ki vagy éhezve egy fiú érintéseire. Ez nem baj, sőt normális,de nem egy egész nemet kéne fikázni emiatt.

2021. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Fiú barátokat egyáltalán nem ölelgetek (láttam már olyat akiknél ez szokás volt).

Lány barátaim közül meg nem mindenki ölelkezős.

Van aki szintén azt, csinálja hogy megölel 1 pillanat tört részéig majd távolodik is.

Van aki meg hosszabban ölel.

Én ennek fügvényében alkalmazkodom. Mikor érzem, hogy távolodik akkor én is.

Ha viszont már barátnőmről van szó az teljesen más, nagyon bújós vagyok és ezért ha lehet mindíg ölelgetem. Persze nem zavaróan és nem is nyílvános. De találkozásnál és búcsúzásnál is hosszan ölelem meg, bárhol is legyünk.

2021. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7-es én egyáltalan nem fikázom öket,tény hogy nincs barátom de nem vagyok kiéhezve.Ez egy egyszerű kérdés volt.Ha válaszolsz rá akkor legalabb normalisan is tedd meg.💁🏽‍♀️
2021. máj. 20. 16:52
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Én srác vagyok, és én meg pont lányokkal tapsztaltam ezt a gyors alig érünk egymáshoz ölelést.
2021. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!