Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyen vagyok ha itt tartok...

Szégyen vagyok ha itt tartok 24 évesen?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok. Jelenleg sajnos nincs munkám (2 hete). Anyukámmal lakom. Nincsenek barátaim, és párkapcsolatom sem volt sosem.

Szégyen vagyok ennyi idősen?

Nem vagyok igénytelen, sem lusta, normálisnak tartom magam, de nincs szerencsém ebben az életben, sokszor azt érzem hogy nem nekem való ez az élet...


2021. máj. 17. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy szégyen inkább motiválatlannak mondanálak a leírásból. De azon lehet segíteni :)
2021. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Én ugyanígy vagyok, 21 évesen.


Egyáltalán nem vagy "szégyen", ez az országunk vezetésének a hibája, hogy Magyarországon az általános megélhetésért is meg kell szakadni, és átlagosan 50 éves korára tud az ember saját házhoz jutni.

2021. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%

Képzeld el, hogy mennyivel rosszabb lenne, ha lenne valakid, meg közös házatok, aztán megcsal az asszony, neked kell költöznöd, és teljesen magadra maradsz, és mindaz, amit eddig lélekben felépitettél, összedőlt.

Ehhez képest sokkal jobb a helyzeted:)

2021. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szégyen, rengeteg ilyen ismerősöm van, és rengeteg ilyen ember kérdez itt Gyk-n.

Én 25 vagyok, nő, bár albérletben élek és van párkapcsolatom, mivel minimálbért keresek és sosem kaptam senkitől anyagi segítséget - hidd el, én sem érzem magam előrébb nálad.

Az emberek terveznek, babát, esküvőt, utazást, az idősebbek pedig irigylik a mai fiatalokat.

Te meg ott állsz 25 évesen, mint egy f×sz, magamat sem érzem biztonságban, hogy tervezzek így?

Amelyik ismerősömnek pénze van, annak se kutyája, se macskája, akinek meg valakije van, semmi mása, pénze nincs.

2021. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok, nincs munkám és nincs jogsim se!Most lett vége egy toxikus kapcsolatomnak.Szüleimmel élek, mert 240k nettó fizetésből nem tudnék megélni albérlet mellett!2 millió van kb félrerakva és nyár végén fogok majd elkezdeni utazni!Informatikus vagyok, szóval csak egy pc és net kell nekem a munkához ezért is akarok utazni és nem egy életet leélni egy helyen!Gyereket nem akarok, úgymond kapcsolatot már se, mert a valóság nagyon sivár!Egyébként lehet, hogy motiváció kellene, de amilyen helyzet van most a világban, nagyon nincs életkedvem. Nekem elég lenne egy kis szoba egy géppel aztán kész!Barátaim vannak, de azok olyanok akik belevittek a drogba suli alatt meg ha keresnek akkor is üzletelni akarnának, persze én szállítsam a dolgokat!1x már próbálkoztak nálam nem sok sikerrel!Én is azt mondom, hogy keress valami célt az életbe!Talán úgy végig tudod élni az életedet.
2021. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyi különbséggel, hogy én jelenleg dolgozom, és kikúrt jó fizetésem van -igaz, előtte kb 1 évig nem volt rendes munkám, csak szabadúszóként-, ugyanígy vagyok.

De a pénz nem boldogít, a munkahelyi légkör okádék, a szabadidőm nem tudom rendesen beosztani.


Én nem vagyok egy társasági ember, szóval nem hat meg, hogy egyedül vagyok, akár barátok, akár kapcsolat terén.


Viszont nekem ebben a világban nincs helyem.



Amúgy javaslom, hogy ne arra koncentrálj, ami most van, vagyis ne az legyen benned, hogy úristen,milyen gáz, hogy 2 hete nincs munkám, hanem azon legyél, hogy keresed a lehetőségeket, fejleszted magad stb.


Meg ezt a kapcsolat dolgot is inkább így fogd fel. Merj randizni, ismerkedni. A legrosszabb, ami történhet, hogy nem téged keres a csaj -vagy a másik fél.


Fel a fejjel, kitartást!

2021. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarok politizálni, de a kormányunk tényleg tett róla, hogy ilyen céltalan fiatalokká legyünk. Akinek nincs segítsége, eláshatja magát kb. Ha nincs párod, semmi vagy, de ha csinálsz 3 gyereket máris veheted fel a hiteleket jujj de jóó!...
2021. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis eltölteni a szabadidőm, bocs. #6
2021. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Igen, az vagy. Számomra nem, de szüleid számára biztosan.
2021. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szégyen! Sajnos ezen mindenki átesik, én is benne vagyok, bár már barátommal élek, de a nagyszülei egyik házában, szóval nem saját. Én is munkakeresésben vagyok, de a vírus is rátett egy nagy lapáttal az egészre. Én még azt se tudom, hogy mi érdekel igazából, több munkahelyem is volt már, de egyik rosszabb volt mint a másik. Bejelentett munkám kb 7 hónap ha van, mert persze bejelenteni nem szeret senki. :/ Pedig már gimi mellett is dolgoztam... Valahogy mindig ilyen helyekre sodor az élet, olyan mintha szívatna minden.

25/L

2021. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!