Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha felmész a városba hány...

Ha felmész a városba hány tesó van egy szál cigid buszjegyre kéne tipusu c jon hozzatok oda?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 23:34
A kérdező szavazást indított:
0
1-2
3-4
5
5+
46 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
túl sok sajnos.
2021. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Egy sem, mivel én megyek oda hozzájuk és lefagynak, kihasználom és a megnyílt téridőkapun keresztűl elszökök.
2021. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam cigit kérni tőlük,illetve ők annyira előzékenyek hogy az időt is meg szokták mondani nekem a telefonjukról.
2021. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten nem sokat éltem, de fényes nappal Budán egyserodajött hozzám egy "érdekes alak",hoyg vegyek tőle drogot. :D Hát, mondom, kössz, de nem. :D Az meg kövtett... Erre felléptem a buszmegállóban az első ajtón (évekkel ezelőtt történt) a buszra, ő utánam. Amikor láttam, hoyga sofőr nyőlt a gombokhoz, abban a pillanatban leszálltam, a csávesz meg fennmaradt. :DD Na mondom, utazik a hernyóóó, háháhá..... :D
2021. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1-3 hetente talalkozok ilyennel.

Hozzam jonnek keregetni

2021. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyit kell várni vonatra.

Átlagban olyan 5-10 percenként jön egy tesó.

Sokszor azzal kezdik, hogy el vannak tévedve és útbaigazitást kérnek vagy teljesen más témával inditanak.

Gyakran előjön a temetésre gyűjt vagy beteg a lánya és gyógyszerre kell sztori is.

Általában a pályaudvaros óra és digitális menetrendkijelző közelében szoktam várni és aki megkérdezi hány óra vagy mikor jön a vonat csak rámutatok, hogy ott van.

Időnként azt is kipróbálják, hogy adnak a tesók egy 10ezrest mert látták elejtetted és cserébe egy ezrest kérnek megtalálási dijért. Ilyenkor minden esetben egy hamis 10 est akarnak veled beváltatni egy érvényes ezresre.

2021. ápr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudjatok,h a nyugati palyaudvar fobejaratatol balra van a keszenleti rendorseg irodaja tele pirossapkas keszenleti rendorrel.


Ha vmelyik tesoka zaklat,csak egy ket hsngos szo es mar rohannak is oda a rendorok.(meg a korut tuloldalara is atmennek,ha hangosan ordibaltok!!!!)

2021. ápr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem olyan helyen lakok, de Pesten vagy más nagyvárosban volt már "szerencsém" hozzájuk. Érdekelne a rendőrség mit csinál hogy ezekből ennyi van. De ha meg valaki leüti vagy lefújja őket azt előveszik azonnal.
2021. ápr. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kérnek cigit, nem dohányzom, talán életemben egyszer próbálkoztak ilyennel. Ha észreveszek kéregetőket, akkor mászkálok inkább buszra várakozás közben is, így azok is ritkán találnak be, akik más szöveggel kéregetnek. Vannak helyek, ahol több ilyen van, vannak olyanok, akiknek megvannak a törzshelyeik, aki gyakran jár valamerre, ezeket már megismeri.
2021. ápr. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Há' hozzám egyse, de mink szoktunk a tesákkal másokho odamenni, mongyuk báttya, vi spét az idő, meg hogy ággyámá keci, de sose adnak, osz' ilyenkó békésen elvesszük tőllük.


Rézműves Crisztofel Rigobertó

2021. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!