Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek-e Katalin nevű...

Ismertek-e Katalin nevű személyt? Hogy jellemeznétek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Hogy jellemeznétek? Kedvelitek-e vagy nem? Milyen viszonyban vagytok? Hány éves?

2021. ápr. 17. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Első általános óta, azaz 7 éves korunk óta vagyunk barátnők, idestova 61 éve. 50 éve családilag is.

Normális, őszinte, nyugodt, példás élettel. Mindenkivel barátságos, emberszerető, van benne valami olyan lelki tisztaság, ami csak az igazán kis gyerekekben található. A férje is ilyen és imádja a Katit, az is őt.

2021. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem. Olyan ki ha ő nem típus, mindenkinél felsőbbrendűnek tartja magát, végtelenül lusta, és soha semmi nem elég jó neki. Mindene megvan, magasan az átlag feletti színvonalon él, de mindig elégedetlen. Pokollá tette a gyerekkoromat ami miatt azóta is mentális beteg vagyok.

Ennek ellenére szeretem, mégis csak a testvérem. Jófej is tud lenni ha olyan kedvében van.

2021. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Apukám húga volt Katalin. Csodálatos ember volt. Bátor, szókimondó. Tele volt szeretettel, életkedvvel. Az utolsó pillanatig csak ránk gondolt. Tavaly ment el.
2021. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kattant picit, de nem annyira mint a monikak.
2021. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Többet is, van jobb és rosszabb, továbbra sem lehet név alapján meghatározni valaki személyiségét.
2021. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyám, én és a kisebbik lányom is Katalin. Mindhárman full más személyiség vagyunk. Én és anyám pl. ég és föld, nem is túl jó a viszonyunk. Lányommal már jobban hasonlítunk pár dologban, de azért mégis alapvetően más a természetünk. Korban: 72-54-17.

Egy dologban vagyunk mindhárman egyformák: elég erős hangunk van, sokszor szólnak mások, hogy ne kiabáljunk. Pedig csak normál hangerővel beszélünk. De valószínűleg ez akkor is így lenne, ha mindegyikünket máshogy hívnák, semmi köze a nevünkhöz. Ahogy a természetünknek sincs köze hozzá. NEM a név határozza meg egy ember jellemét

2021. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!