Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg lehet tudni valahol, hogy...

Meg lehet tudni valahol, hogy meghalt-e koronavírusban? Vagy csak egy lista az elhunytakról?

Figyelt kérdés

Hosszú előzmény... a lényege, hogy volt egy barátnőm (legjobb barátnő), aki depressziós lett, elzárkózott, aztán eltűnt előlem és mindenki más előtt. Információ töredékek jöttek, kétszer fel is bukkant, de aztán mégsem bírta és megint eltűnt... Mindennek ellenére, nekem továbbra is fontos személy. A vírus néhány évvel is már bennem volt, hogy mi van vele, de az utóbbi időben amiatt is aggódom, hogy éle egyáltalán. Bárhogy nézem, ha folytatta volna tanulmányait akárhol, használnia kéne a facebook-ot a távoktatás miatt. Vagy még mindig depressziós, vagy meghalt, vagy nem tudom. Egyszerűen képtelen vagyok túllépni a személyén, amíg nincs meg az a béke felőle, hogy él, még ha nincs is a legfényesebben, de annak örülnék, ha a dolgait rendbe hozta mostanra.


Bármilyen lista van erről? Még csak elmenni se tudok hozzájuk, valószínűleg már elköltöztek. Amikor utoljára beszéltem vele, már akkor mondta, hogy lakásokat néznek az anyjával.


Így, hogy a vírus miatt cérnavékony a határ az élet és halál között, lesz ami lesz, szeretném tudni, hogy akivel évekig voltunk egymás mellett, jól van.


2021. ápr. 1. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Ezek bizalmas információk, nem olyan ami nyilvános idegenek számára.
2021. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egészségügyi adatai természetesen mindenkinek a privát magánjellegű adatai, elvileg nem szabadna találnod semmi ilyesmit.

Amúgy se értem az egészet, miért kéne kötelezően használnia a facebookot? Vagy miért ne használhatná más névvel?

2021. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És mért merült fel benned, hogy meghalt és pont koronavírusban? Elvileg van valami népesség-nyilvántartó, ahol lehet embereket keresni úgy, hogy szólnak neki, hogy keresed, és ő dönti el, hogy elfogadja-e vagy sem.
2021. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jesszus...tehát,ha nincs facebookja,esetleg meghalt koronavírusban.

Nem,ha folytatja a tanulmányait,már kismillió alkalmazás van,amit használnak online kapcsolattartáshoz,oktatáshoz.

2021. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ő nincs is fent a facebookon, esetleg az anyja, vagy más rokona, vagy más közös ismerősötök sincs, akire rá tudnál írni, érdeklődni felőle? Akár a lakásuk mostani tulajdonosát is megkérdezhetnéd, hogy nekik esetleg van-e elérhetőségük hozzájuk (ha közvetlen a barátnődék után költöztek oda).
2021. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!