Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az mert valaki 80...

Miért van az mert valaki 80 éves annak minden hulyesegeit el kell nézni?

Figyelt kérdés
Pl oreganyam. Akkora ordas nagy hülyeség ék kel tudja támadni az embert, utána meg csodálkozik és még neki áll feljebb ha leszolom és el magyarázom neki a dolgokat? Pl miért nem engedtem oda a kutyám mikor ugrált, mert utalja a maazkokat és apám is közölte vele nem haverkodni menne hanem neki menne, ősze harapna! Annyira buta hogy nem érti meg! Nem hiszi el és ha próbálsz mást is el magyarázni meg neki áll feljebb. Mert 80 éves... Az oké én meg 26 na?! Nem tudom már egyáltalán tolerálni az öregeket, amiket némelyik művel az már kritikán aluli! A kórházakban, az utcán, a boltban... Ha valaki azt mondja, hogy őt nem idegesíti akkor azt nem hiszem el, hazudik!
2021. márc. 16. 15:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
8# ha én meg is elem a 80 évet, van egy olyan sejtesem, hogy ennek az ellentéte!!!
2021. márc. 16. 15:46
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Te azt hiszed, hogy elbeszélünk egymás mellett. A valóság, hogy pontosan azt mondom, hogy nem tud már 80 évesen megváltozni és kezd szenilis lenni. A szó jelentése, hogy gyerekes. Visszafejlődik magatehetetlen gyereknek idővel. Először hóbortos lesz, mint egy tini. Aztán jönnek a "szebb" évek.
2021. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Beszélj erről valakivel, aki nem gyerek még, hanem már ember. Tehet 35-50 éves.
2021. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
De nem ez volt a kérdés!!! Ne haragudj de nem a kérdésre válaszoltál!! Olvasd el még egyszer
2021. márc. 16. 16:56
 15/20 Micimacko67 ***** válasza:
75%

Kérdező, azt mondod nem tudod tolerálni az öregeket, az öregek viselkedését...

Mit szeretnél, mi legyen a megoldás?

Szeretnéd őket megverni, hisz nem tudod tolerálni...esetleg szeretnéd táborba vitetni őket? Hisz nem tudod tolerálni őket...Esetleg lennének még keményebb elképzeléseid is?


Ezen úgy gondolkozz el magadban...Ha ilyen piti dolgokon így feltudod húzni magad, akkor előbb-utóbb súlyos indulatkezelési problémáid lesznek! Az meg már orvosi eset!

2021. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15# nevetséges amit írsz!!!

Az, hogy te nem tudod értelmezni amit írtam az nem az én problémám. Az, hogy ki forgató az ember szavát az nem engem minősít!!! Előbb Ertelmezd a szöveget utána lehet nyilatkozni! Szerintem a toleralas szóval te egyaltan nem is vagy tisztában! Olvasd el a jelenteset mert azzal sem vagy tisztában! Okoska

2021. márc. 16. 19:15
 17/20 A kérdező kommentje:
15 esküszöm most fel idegesített az beri butaság határtalan lásd a saját példad!!! Ezzel lehet, hogy most elő akartad adni magad le nézve a másikat, a frusztralciodat le vezetni de ismételni tudom magam! Ertelmezd!!!! Tolerálni!!!!
2021. márc. 16. 19:17
 18/20 Micimacko67 ***** válasza:
0%

Kérdező, a "NEM TUDOM TOLERÁLNI" kifejezésen mit lehet mást érteni?

Magyarázd már el érthetően!

2021. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18 nehogy már nekem kelljen el magyarázni valamit! 😃 Ha nem érted magát a szót, kifejezést de azért josz okoskodni... Hát nem is tudom
2021. márc. 17. 09:15
 20/20 Micimacko67 ***** válasza:

"Az általános tolerancia szó ellentéte az intolerancia, ami bizonyos dolgok iránti türelmetlenséget jelent ami nem más, mint idegesség, stressz egy különleges mentális, és fizikai folyamat, ami adott körülmények között kiváltódik belőlünk, és meghatározott tettekre sarkall, valakivel, vagy valamilyen (főleg vallási) nézettel szemben."


Ez alapján a meghatározás alapján, ha nem tudod tolerálni az idősebb korosztályt, intoleráns vagy...Téged ez bizonyos tettekre sarkalhat, lehetsz pl, ideges, lehetsz például agresszív, szélsőséges esetben akár fizikai agresszió is előfordulhat...

2021. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!