Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életetek melyik szakaszában...

Életetek melyik szakaszában jártok?

Figyelt kérdés
Mi a rövid és hosszú távú céljaitok jelenleg? Vannak nehezítő körülmények? Esetleg "könnyítő" körülmények?
2021. márc. 15. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Abban a szakaszban járok, ahol egy vékony kötélen egyensúlyozok, miközben ugyanannyi esélye van a végső bukásomnak és a sikereim megvalósulásának.


20/F

2021. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
23 eves vagyok, 300k euros vagyonnal. Konnyito korulmeny a szuleim altali kezdeti tamogatas volt, de mar 6 eve egyedul elek. A celom jelenleg az egymillio euros hatar, onnan pedig a csillagos eg.
2021. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hosszú távú cél, hogy a szakmámban profi legyek. Minden nap ezzel foglalkozom, hihetetlenül élvezem és nagyon jól megy. Vannak nehezítő körülmények, szüleimmel élek, a nyugalmam megzavarják. Könnyítő, hogy semmi mást nem csinálok egész nap, szabad vagyok, egész nap az enyém a terep.
2021. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, nincs különlegesebb vágyam, csak szeretnék a párommal összeköltözni egy családi házba és vinni a kutyáimat is.

Nehezítő körülmény, hogy fingom sincs mikor lesz erre pénzünk, én a vírus miatt elvesztettem a munkámat, és nyár óta nem vettek fel sehová. A CSOK meg a babaváró miatt meg az ingatlanárak brutálisan felmentek. Mi meg nem akarunk gyereket, úgyhogy kb. esélytelen jelenleg a ház vásárlás.

2021. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40-hez közeledve a leszálló ágban vagyok.
2021. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az elején vagyok nagyon a dokgoknak.

Az anyagiakon túl a lelki problémák is hátráltatnak, de nem baj, lassú víz partot mos elven haladok előre.


30F

2021. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 42 éves vagyok, és úgy érzem, szakmailag a csúcson. Sokat dolgozom, eredményesen és elismerten. De valamit mégsem csinálhatok jól, mert azzal együtt rengetegszer vagyok feszült, ideges.

Segít, hogy érzem és látom a munkám gyümölcseit. Ez lendületet ad.

Nehezíti a napokat három gyermekem itthoni online tanulása, az ő dolgaik elősegítése. És elcsüggesztenek bizonyos lelki ügyek, pl. édesanyám tevékenységei.

Rövidtávú célom: többet törődni a családommal és az egészségemmel

Hosszútávú célom: előkészíteni a hivatásomban azokat a dolgokat, amik most a covid miatt nem mennek. Posztgraduális képzésre jelentkezni, és azt megcsinálni, amint lehet.

2021. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
32 vagyok, most kezdjük kikupálni az életünket. Tartozások kiegyenlítése, autó, lakás, talán család, ha lesz hova szülni.
2021. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiégve. Munkámat unom, nincs előrelépés, bnőm nincs, célomat nem érzem elérhetőnek és motiválónak, inkább csak vágyálom. Fogalmam sincs merre tovább.


32F

2021. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az "észrevettem-hogy-háttal-ülök-a-lovon-és-megpróbáltam-megfordulni-de-közben-leestem-és-még-a-ló-is-jól-megtaposott" életszakaszban.

Rövidtávú cél, hogy felkeljek a földről. Hosszútávú cél, hogy legyen új lovam. Nehezítő körülmény, hogy új ló nincs kilátásban. Könnyítő körülmény, hogy ha új ló nincs kilátásban, legalább nincs ami még egyszer megtaposson.

2021. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!