Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert Itelik el a depresszios/...

Miert Itelik el a depresszios/drogos/alkoholista embert ha nem tudjak hogy mi miatt lett ilyen?

Figyelt kérdés
Ertem hogy nem jok ezek a szokasok..de miert itelnek el? soha sem tudhatjak hogy egy embernek mi a baja ha mar ezekbe menekul..de megis leszoljak..miert van ez?
2021. márc. 14. 06:14
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Mert nem menekülnek ők sehová, csak brahiból lesznek azok.
2021. márc. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Egyrészt, mert nincs tanult kezelési módszerük a problémák kezelésére. Másrészt a megfelelő kezelési módszer hiányát észre sem veszik. Harmadrészt nem is tesznek azért, hogy észrevegyék és megtanulják azt, ami nekik beválik.

Végül pedig az, hogy kellemetlenséget okoznak maguknak és másoknak is, senkit nem tisztelnek.

2021. márc. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Hogy kerül a depressziós a drogosok és alkeszok közé?
2021. márc. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Egyrészt a depresszió nem szokás és kétlem, hogy valaki elítél egy depresszióst. Legalábbis merem remélni.


Az alkoholiznus és a drogozás a legritkább esetekben hat csak arra, aki él ezekkel a mérgekkel.

Ezek olyan dolgok, amiktől a viseljedésed, a hozzáállásod annyira megváltozik, hogy kihatással van minimum a közvetlen környezetedre.

Egyrészt ez jut eszébe szinte mindenkinek először.


Másrészt elég gyönge dolognak tartják ezt az emberek. A problémákat, gondokat, azokat, amik akár depresszióhoz is vezethetnek kezelni kell nem elnyomni tudatmódosítókkal.

Dolgozni kell rajtuk, hogy jobb legyen. Segítséget kérni. Nem belemenekülni az önpusztításba.

2021. márc. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Könnyebb itélkezni, én egy időben minden nap munka után fogtam magam, bementem a kisboltba, vettem 2 doboz sört és leültem a dunapartra meginni. Tudom az ökör iszik egyedül, de annyi lenéző pillantást kaptam, csak páran gondolták úgy, hogy egészségemre :)

Pedig én csak az egész napos streszt és a munkát akartam picit elfelejteni. Erre valaki kihívta a rendőröket, akik bejelentés alapján olyan leírást kaptak, h egy "drogos hajléktalan csöves minden nap ott ül és veszélyes" Mondom rajtam kívül nem sok ember szokott itt üldögélni, drogokat nem használok, illetve csak csendben itt üldögélek és iszogatom a söröm. Rendőrök jó arcok voltak, nem büntettek meg, de azóta nem ülhetek le nyugodtan egyedül meginni egy sört a dunaparton, mondom kössz.

2021. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az? Váci dunapart?
2021. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Mert ítélkezni könnyebb, illetve azt mondani: "ha én lennék ilyen helyzetben, akkor egy pillanat alatt meg tudnám oldani".
2021. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert tonkreteszik masok eletet
2021. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!