Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ha az utcán látnál...

Mit tennél ha az utcán látnál egy nőt sírni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Én is sírtam már utcán, de nem örültem volna, ha oda jönnek. Nyilván ilyenkor próbáljuk magunkat tartani, hogy ne itassuk az egereket, de ez sokkal nehezebb, ha még valaki fel is hívja rá a figyelmed.
2021. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mernék oda menni. Biztos nem kíváncsi idegenekre. Nem olyan ez mint a filmekben.
2021. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 $$$$$ ***** válasza:
100%
Megkérdezném ,hogy mi a baj. Aztán vagy el lennék küldve melegebb éghajlatra ,hogy semmi közöm hozzá vagy elmondaná. És ha elmondaná és tudnák segíteni akkor segítenék.
2021. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A maximum reakcióm az lenne, hogy szó nélkül átnyújtok neki egy csomag zsepit. Aztán ha akar beszélgetni, elmondja, mi a baj.
2021. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem mennék oda, mert nem nagyon tudnék neki segíteni, másrészt meg magamból indulok ki - én se szeretem ha odajönnek pátyolgatni, főleg, ha hótt idegen ember.
2021. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Aki sír, az nem hinném, hogy egy idegen ̶t̶á̶r̶s̶a̶s̶á̶g̶á̶r̶a̶ zaklatására vágyik.
2021. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok

Egyszer jártam úgy, hogy vonaton ült velem szemben egy lány, és sírt. Kb. 10 percig hagytam, utána rákérdeztem, hogy tudok-e segíteni valamiben, mondta, hogy "Nem, de azért köszi.", és tovább sírt.

Na, ennyire tudnék segíteni...

2021. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, ha látszik hogy azért mert bántották (kirabolták, megverték stb.) és valóban segítségre szorul akkor odanennék és megkérdezném hogy tudok-e segíteni

Ha azt gondolom hogy azért mert "hisztije" van (pasi miatt, összeveszett a legjobb barátnőjével, szóval valami személyes amiben nem tudok segíteni) akkor továbbmennék

2021. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
Őszintén? Ha jó a csaj, akkor megpróbálok neki segíteni, hátha meghálálja. Ha duci vagy csak simán nem jön be, akkor észre sem venném. Jöhetnek a lepontozások, az a fétisem!
2021. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A #8-assal értek egyet. Egyszer velem is előfordult, hogy sírva jött oda hozzám egy lány, hogy elveszítette a tárcáját és nincs pénze buszjegyre, a szüleit pedig nem meri felhívni. Látszott rajta hogy őszinte volt és valóban csak haza akart jutni. Szóval ha valami hasonlót látnék (tehát valakit aki egyértelműen kétségbe van esve és segítségre szorul) akkor valószínűleg felajánlanám a segítségem, viszont amúgy, ha csak valakit meglátnék sírni és azt a benyomást keltené bennem, hogy valamilyen személyes probléma miatt sír, akkor nem mennék oda. Nekem is volt már olyan, hogy annyira rossz napom volt, hogy hazafelé a villamoson egyszerűen már nem bírtam tovább és elkezdtem sírni. Őszintén elég kellemetlenül éreztem magam amúgy is, hát még ha valaki oda is jött volna.
2021. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!