Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érzi magát alulértékelt...

Más is érzi magát alulértékeltnek?

Figyelt kérdés
Nem gyűlölködni és követelőzni akarok, mint itt sokan, ezt leszögezem. De egyre jobban azt érzem az eletemben, hogy jobb vagyok annál, mint ahogy bánnak velem. Vagy inkább nem vagyok annyira rossz, mint ahogy bánnak velem. A jó tulajdonságaimat, tetteimet mintha mindenki elfelejtené, vagy észre sem veszik őket. Csak a hibáimat jegyzik meg, de azokat évekkel később is felemlegetik.
2021. jan. 25. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben éreztem igazán ezt, egyszerűen készpénznek vették a kedvességem, de amikor a sarkamra álltam, hirtelen én lettem a gonosz, meg minden rossz. Hagytam, hogy kihasználjanak, és még engem sároztak utána.. utána meg ment a sopánkodás, hogy bárcsak segítenék nekik, mert ők nem tudják. Akkor kezdtek el értékelni, mikor már késő volt.

Részemről sem gyűlölködés volt, de az tényleg rettenet rossz érzés, amikor az embert nem értékelik kellően.

2021. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!