Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik sértő, lekezelő, provokál...

Akik sértő, lekezelő, provokáló választ írnak a kérdés alá, azokkal nem kell foglalkozni?

Figyelt kérdés
Nagyon sértő választ írtak, jelentettem is és törölték azt a választ. De sajnos hajlamos vagyok az ilyet nagyon magamra venni. Most komolyan az ilyenekkel mit lehet kezdeni?! Egy percig gondolkodtam is hogy privátba írjak neki hogy elküldjem.. De aztán rájöttem hogy ez volt a célja, hogy felbosszantson így inkább hagytam.. De akkor is sz.rul esik hogy ilyen tahón írt rólam.
2021. jan. 23. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom, hogy így jártál. Sajnos egyre több ember engedi ki itt a gőzt és sért meg másokat a válaszával. Ne vedd magadra és csak jelentsd a modiknak.
2021. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez itt mindennapos, ne foglalkozz vele, nem ér annyit.

A fotelból könnyű okosnak, tahónak, lenézőnek lenni.

2021. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Sok ilyennel fogsz még találkozni, de ne foglalkozz velük.

A jelentésen kívül mást ne csinálj, mert ha válaszolsz (vagy bárki más), akkor máris elérték a céljukat. Ne add meg nekik az örömöt... :)

2021. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon sok szemétláda van, de van sok normális, segítőkész ember is.


Ha valaki szemétkedik, alapvetően két lehetőség van:


1. Jelented, és valószínűleg törlik a hozzászólását (esetleg a profilját).


2. Nem jelented, hanem még keményebben adsz neki. Ő valószínűleg nem fog jelenteni, mert már sáros.


Általában az 1. opciót alkalmazom, de volt, hogy szívatásból a 2-est alkalmaztam (a kérdező szemétkedett velem, én vulgárisan minősítettem a tevékenységét, de a hozzászólásom értékelése így is 100%-os lett).

2021. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne szívd mellre. Próbáld meg helyén kezelni a dolgot.

Ez nem a való élet. Ez csak egy netes fórum.

2021. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megfogadom, hogy nem írok ide semmit, mert a legártatlanabb kérdésemre is olyan bunkó paraszt válaszok jönnek, hogy hihetetlen, legtöbbször meg se várom a normális válaszokat ilyenkor, annyira elveszik a kedvem az egésztől.. tudom, hogy az ilyenek frusztráltak, és itt töltik ki a nyomorukat másokon, de akkor is nagyon bosszantó tud lenni. Nem kell velük foglalkozni, de nekem volt már olyan, hogy más is egyetértett az egyik ilyennel, szóval elég gáz ez azért.
2021. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell foglalkozni velük.

Arctalanul-névtelenül mindig másképp viselkednek az emberek, sokan sértegetik a másikat ismeretlenül.

2021. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen embereknek az a céljuk, hogy megkapják a figyelmet és/vagy kiengedjék (másokon) a frusztrációjukat. Nem szabad velük foglalkozni, mert annál jobban felspannolják magukat és még bunkóbbak lesznek és nem szállnak le rólad.

Jelentsd őket, ez a legjobb megoldás. A válaszukat törlik (lehet, hogy a profiljukat is), de ezen sem fognak elgondolkozni.

Viszont semmiképp se vedd magadra, amiket mondanak! A képernyő mögött, anonimitásba burkolódzva, arc nélkül könnyű "nagyhuszárnak" lenni.

2021. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük simán.
2021. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A provokáló illetőknek nem a személyed a fontos, hanem hogy provokálni tudjon. Neki(k) teljesen mindegy: kinek írják.

Régen volt olyan, akire ráüzentem privátban, hogy "mégis ezt miért kellett?", mire válaszolt, troll<egy keresztnév> néven és üzenetbe annyit írt: "nicknevemben a válasz"...

2021. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!