Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért ilyen kötekedő, osztogat...

Miért ilyen kötekedő, osztogató, lekezelő, bunkó a válaszadók többsége?

Figyelt kérdés
Bárki feltesz egy bármilyen kérdést, és a válaszadó 90 %-a kötekedik, eltérnek a témától stb. Az ember minden szavába bele tudnak kötni még egy egyszerű kérdésnél is, pl: Mennyibe kerül egy dalmata fajta kutya? És nagyon kevés az ember, aki beírná, hogy 5 ezer forint, vagy 15 ezer forint, hanem ilyenek a válaszok: miért akarsz kutyát venni, ha még az árát se tudod?, kutyát pénzért adni... szégyenled magad. Miért van ez?
2012. dec. 21. 17:45
 1/9 A kérdező kommentje:
De ha megkérdezem, hogy az iphonet, vagy a samsung galaxyt vennétek, ha vaqlamelyiket választhatnátok, erre is jönnek érdekes válaszok, pedig ez nem élőlény, csak hogy eltérjek az előző témától. pl: minek ilyen telefon, hogy menőzz a buszon?
2012. dec. 21. 17:47
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia!:)

Én is belefutottam már nem egy ilyenbe... legtöbbször az ,,Állatok" kategóriába... nem értem:D Igazad van, sokan eltérnek az eredeti kérdéstől, aztán puffognak össze-vissza...az ilyen minek ír választ?:D Tetszik vagy sem, ha én ilyet észlelek néha lepontozom...főleg, ha az én kérdésemnél akadok ilyenbe:D

2012. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Azért, mert a sok lelki sérült itt - arctalanul és névtelenül - tud/mer csak keménykedni.

Van egy alfajuk is, aki privátban (is) játssza a kemény pöpőt. Többségük 14-22(25)közötti nyomi.

2012. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Igen, sajnos tényleg vannak bunkó válaszolók. de az is hozzátartozik a valósághoz, hogy van elég sok hülye kérdés is. Az lenne jó, ha mindenki olyan kérdéseket tenne fel, amikre valóban kíváncsi és ezt figyelembe véve mindenki olyan választ adna, amivel tud segíteni.

Engem még az szokott zavarni, amikor a kedves, segítőkész embereket lepontozzák.

2012. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Mert azt hiszik, hogy övék az oldal. Ha ki lennének moderálva minimum 1 hétig, akkor megtanulnák ennek az oldalnak a rendjét!
2012. dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Húúú.Utolsó ezt jól meg mondtad.Egyébként igazatok van sajna én is néha ezt csinálom amikor AGYFASZT kapok(ritkán),de utánna elnézést kérek.
2012. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
69%

Én megkérdeztem,hogy szerintetek mi legyen a lányom neve. végig kérdeztem a rokonokat,ismerősöket,mindenkit, aztán ide is írtam egy kérdést,hogy a láng vezeték név mellé szerüntük milyen KÜLÖNLGES név illik. a megjegyzésem az volt,hogy mivel kicsit "vicces" a vezeténevünk,nem szeretnék olyan választ,hogy Láng Virág. erre a válasz a következő volt a nagy okosságtól.

"ez az a kérdés amit máshol nem mertél megkérdezni mi? bár aki szerint ez a név vicces,hát arról az emberrről is no comment"


hát köszönjük a választ.

2012. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Ezzel már én is találkoztam.

Egyrészt téli szünet van az iskolákban és sok az otthon unatkozó tini, akiknek le kell kötniük valamivel magukat.

Másrészt meg az amit már előttem is írtak, hogy sokan így vezetik le a nap folyamán ért sérelmeiket. Mert azokkal akikkel kéne nem mernek, vagy nincs módjuk szemtől szembe szembeszállni. Hát akkor belerúgnak abba, akivel név nélkül büntetlenül megtehetik.

2012. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
U.i. z előzőnek, ha még aktuális. Nekem még általános iskolában a német tanárnőmet Láng Jackuelin-nak hívták. Nekem tetszik a neve. :)
2012. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!