Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hova tűntek a válaszadók?

Hova tűntek a válaszadók?

Figyelt kérdés

Függőben van 2 kérdésem is kiemelve és ha végignézem egy kategória kérdéslistáját a kevésbé érdekes kérdéseknél mindenhol csak 1 vagy 0 válasz.

Pedig én úgy emlékszem hogy régebben többen voltak régen még a leghülyébb kérdésekre is kaptam választ mostmeg ...



2012. nov. 9. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem tudják/tudjuk a kérdésedre a választ!Ez attól is függ milyen kérdés!Pl: ha ilyen,hogy hol lehet venni XY-t itt meg ott? és valaki ad egy választ,lehet a többiek is csak azt ismerik és ezért nem kapsz több választ!
2012. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam, hogy eltűntek a felhasználók. Nagyon sokan lemorzsolódtak. A kérdések sem peregnek a főoldalon annyira mint régen. Ahol régen egy nap alatt pl. hat oldalnyi kérdés jött össze, ott most kb. kettő. Időben nagyjából az oldal megújulásához lehet kötni talán.

Több véleményben is lehet olvasni, hogy amióta kikerülnek egyes kérdések a facera, azóta sokan csak azért járnak fel az oldalra, hogy direkt ökörségeket kérdezzenek/válaszoljanak, talán ők is kikerülnek, és az mekkora nagy poén lesz. :( Ja, hatalmas.

Talán ezek a felhasználók vették el sok normális felhasználónak a kedvét az oldaltól.

2012. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elvették a kedvem a válaszolástól.

Ha nem a kérdezőnek adok igazat, lepontoznak.

Ha nem a női kérdezőnek adok igazat, bunkó paraszt vagyok..

Tini szidja, alpári módon az anyját..mit válaszoljak??

Sokan úgy írnak rá, mint az anyagyilkosok..mert a kölyök elhagyta a telefonját.Szülő lecseszi a kölyköt ezért..kit minősítenek alpári stilusban? Naná, hogy a szülőt..gyereknek lelke van..:(

Na, ezek miatt nincs kedvem válaszolni.

2012. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az oldalon is lenne mit fejleszteni. Nem átlátható. Még egyszerűbbé és felhasználóbaráttá kéne tenni. Én pl azt se tudom, hol vannak amit meg kell válaszolni, pedig már itt vagyok egy ideje. Sok a felesleges sallang. meg reklám.
2012. nov. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, ami kérdést az oldalon találsz, persze a reklámokat leszámítva, azt mindet meg kell válaszolni, azért tették fel.


Ha a megválaszolatlanokra gondolsz, akkor az a kiválasztott kategória alatt van, középen.

Most vagy az "egyéb-gyík" kategóriában, ez alatt, középen, ott van: új kérdés, kiemelt kérdések, válasz nélküli kérdések.

Ha az újonnan feltett kérdéseket keresed, azok pedig a főoldalon vannak, ezen kívül pedig minden kategóriában a fent levő kérdés a legújabb. Ahogy haladunk lefelé a kérdésekben, úgy haladunk vissza az időben.


Szerintem semmi fejlesztésre nem szorul az oldal, teljesen átlátható, mindent meg lehet találni könnyen.

Pont az a jó az oldalban, hogy nagyon is egyszerű, nincs túlcsicsázva, túlbonyolítva.


Kérdéseidet egy klikkel megtalálod, amiket megválaszoltál, azokat is, a kategóriákat egyszerűen ki lehet választani, kérdést egyszerűen lehet írni, választ, kommentet a saját kérdésedhez, üzeneteidet megtalálod...

Mennyire kellene egyszerűnek lennie egy oldalnak, hogy el tudjál igazodni rajta? Ennél átláthatóbbat mit akarsz még?

2012. nov. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!