Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az h én tanulok,...

Miért van az h én tanulok, mégis rossz jegyet kapok. Míg a barátaim/osztály társaim nem tanulnak mégis sokkal jobb osztályzatott kapnak,mint én?

Figyelt kérdés
Erre kérnék vmi logikus magyarázatott. Mit csinálok rosszul? Hogyan kéne jól csinálnom?
2021. jan. 11. 18:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
És hogyan lehetek tanulékonyabb? Azt tudja vki esetleg?
2021. jan. 11. 20:42
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
11, meg kell próbálnod több módszert, érdemes lenne magántanárt fogadni, aki megtanít rendesen tanulni.
2021. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

11!

Csoportosítsd az új infokat valami alapján. Így nem csak egy információhalmaznak látod. Építs fel egy logikai rendszert (a lényeg h te értsd), amiben megvan pár fő cím vagy "hívószó", és ha ezek eszedbe jutnak, akkor onnan eszedbe jut a többi info.

Használj minél több színű filcet!

2021. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ezt alkalmazom
2021. jan. 11. 22:06
 15/19 anonim ***** válasza:

Milyenek a dolgozatok?

Kifejtős vagy tesztes?

Ha tesztesek, pórbálj hasonlóakat keresni a neten, és gyakorloni.

Kifejtőshöz csinálhatod, hogy elolvasod az anyagot, és közben kérdéseket irsz fel magadnak, amit majd elolvasás után megválaszolsz.

Egyébként sokminden tanárfüggő is lehet sajnos:(

2021. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Röviden mert hülye vagy. Osztályokban van olyan fiú ki egésznap tanul és csak egy kettest ír de olyan buta a gyerek, hogy az fáj.
2021. jan. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nekem csak úgy ment ha sokkal több időt szántam rá a dolgokra de pihenőket is tartottam a tanulás közben, sajnos akkor sem volt a legjobb de amit kellet azt el értem.

30-35 perc tanulás után tarts 10-15 perc szünetet és közben kicsit járkáj szellőztesd ki a fejedet.

Tanulás előtt egyél,szellőztesd ki a fejdet.

2021. jan. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#16 köszi, már meg vagyok. Van nálam hülyébb is. Én nem írok csupa 2-eseket. És a kérdés kiirásakor csak nagyon magamra vettem a dolgokat...


Ha tanulok tudok 5-öst írni. De ezt elég hosszú lenne elmagyaráznom hogyan lettem jobb

2021. jan. 19. 15:40
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem figyelsz oda rendesen ez nekem egy hibám volt általánosban azért voltam 3 mas tanuló most 4 5 tanuló vagyok
2021. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!