Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veszíthetek valamit azzal, ha...

Veszíthetek valamit azzal, ha az összes volt osztálytársamat és tanáromat törlöm az ismerőseim közül Facebookon?

Figyelt kérdés

Nem sok osztálytársam jelölt be anno, (szerencsére) akkoriban visszajelöltem, mert gyűlölök haragban élni. Két osztályfőnökömet is be kellett jelölnöm, mert hát állandóan érdeklődnöm kellett, hogy mire hogyan kell készülnöm. (Figyelemzavarral küzdöttem mindig is.)


Lényeg a lényeg, hogy nagyon ritkán válaszoltak azok is, semmi türelmük nem volt elmagyarázni semmit, megbuktattak, nem adtak plusz időt semmire, megaláztak. Osztálytársaim ennél is rosszabbak voltak, úgyhogy ennyi fos után nem akarom látni a fejüket semmilyen platformon.


Hülye kérdés, mégis előfordulhatnak olyan helyzetek az életben, hogy újra találkozom valamelyikükkel véletlenül. Nem tudom mennyire lenne kínos. Mindenesetre kerülöm azóta is az iskolát még hétvégén is.


Ki akarom zárni az ilyen személyeket. Nem hirtelen felindulásból, mert már régóta gondolkozom rajta. Nemrégiben a testvéremet tiltottam le, de abból is vita lett. Nem tudom mi lenne a helyes. Facebookról nem törölhetem magamat, mert adminisztrátor vagyok valamely oldalon, és senki miatt nem szeretném megszüntetni azt.


2020. dec. 30. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Annyit max ha 10 év mulva kivancsi lennél rájuk mi lett belőlük, élnek e még, minden homály lenne.

Arrol se tudnál ha vmelyik ne adj isten meghalt balesetben

2020. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel. Semmi közöm hozzájuk.
2020. dec. 30. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ki tudja, mikor jön jól egy ismeretség.
2020. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted, 3-as?
2020. dec. 30. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is elegem lett az egész faces sz.rságból pár éve. Kitöröltem az összes ismerősömet, kivéve a családtagokat és néhány kedves barátot. Maradtak kb 50-en így is. Ha valaki rákérdez, akkor szoktam mondani, van fiókom, de már nem használom úgy, csak néhány kedvelt oldalt nézegetek, meg sok más helyre be lehet jelentkezni facebookkal, ami lényegében igaz is.
2020. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Facebooktól teljesen függetlenül:


Nekem egyszer egy nagyon-nagyon sikeres, mindenki által ismert ember azt mondta, amikor azt találtam mondani, hogy "Pénzzel lehet pénzt csinálni!", hogy nem, a boldoguláshoz, a sikerhez csak 2 dolog kell, KAPCSOLATOK és INFORMÁCIÓK, ezek aztán hozzák a pénzt.


Nem tudom, hogy mire akarsz jutni az életben, de inkább kapcsolatok építésére kellene fordítanod az energiádat, nem még a jóvoltodból csak pislákolókat is leépíteni!

De te tudod, mindenki a saját sorsának a kovácsa!

2020. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valakiből orvos/ügyvéd/akármi lesz, neked meg pont tanácsra lesz szükséged olyan témában, amihez ő ért.


3.

2020. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A 6#-nak igaza van.

Viszont szerintem ott a Messenger, és egyéb reinkarnációi: aki akar FB nélkül is megtalál.

2020. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

"Ki tudja, mikor jön jól egy ismeretség."

Az életben adódhatnak szituációk, amikor valamiért mégis jó kapcsolatba lépni olyan emberrel, akit ezelőtt utáltál, de most segítséggel szolgálhatna neked. Erre jó megtartani őket, ha stratégiában gondolkodsz.


"Nem tudom mennyire lenne kínos."

Én letiltottam az apám, tesóim, letöröltem a régi osztálytársaimat. Nekem nem lenne kínos ha találkoznánk, nem érezném úgy, hogy most tartozom nekik magyarázattal. Nem kedveltem őket, és beáldoztam azt is, hogy inkább ne lássam őket, minthogy ha valaha kellenének, akkor ott legyenek nekem.


Én bevállalnám a helyedben, nem lesz belőle semmi egyébként.

2020. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!