Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezekkel a dolgokkal mi a baja...

Ezekkel a dolgokkal mi a baja odakint egyeseknek? Valakik úgy néznek rám miatta mint egy ufóra, valakiken meg látszik hogy legszívesebben agyonvernének

Figyelt kérdés

Mondjuk megyek egy keskeny kis úton egy parkban, jönnek szembe, egyedül vagy csoportosan, aztán félreállok az út mellé és megvárom amíg elmennek, hogy menjek tovább, viszont úgy megy el mellettem, hogy látszik hogy legszívesebben agyonverne, és miután elhaladt mellettem, még vissza is néz.

Vagy amikor az utcán jön valaki szembe, és én átmegyek az út másik oldalán levő járdára emiatt.

Komolyan ezért fog valaki egy nap agyonverni? Mi ezekkel a baj?


2020. dec. 30. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Még vissza is néz.. Ezek szerint te is visszanézel, hacsak nincs hátul szemed. Szerintem csak bemeséled magadnak ezeket a dolgokat. Sok ember gondolja azt, hogy ha kilép az utcára akkor konkrétan mindenki öt nézi és mindenki vele foglalkozik, valójában pedig egyáltalán nem foglalkozik veled a kutya sem.
2020. dec. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem ezt a dolgot én sem, én is inkább így teszek. talán azt gondolják, hogy milyen nyüzügék vagyunk, és azon gondolkodnak, hogy jobban belénk kössenek.
2020. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!