Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyukámat lehülyézte a szomszé...

Anyukámat lehülyézte a szomszéd, én meg csak hebegtem-habogtam, legközelebb is ez lesz?

Figyelt kérdés

Van Anyának egy lakása a nagymamája adta neki és a testvérének , ha baj lesz valamelyik férjével akkor lesz hova menni. Egy ilyen pici lakáska földszintes. Leázott mert a felső szomszéd nem figyelt. Ma elmentünk körbenézni és penészes lett, nyáron úgy is fel lesz újítva addig meg csak van. Nos, telefonált Anya már mentünk el, kijön a közös képviselő aki ilyen nagy arcú nő nekem elkezdi, hogy mit csinálunk szegény lakással, Anyám hülye, ostoba, buta mint a föld.


Erre annyit habogtam, hogy " nem beszélnék így róla" , aztán elmentem. Qurvára ideges vagyok most, az Anyámat hülyézte le egy idegen xar és én egy gyáva xar módon elmentem, oda kellett volna menni és minimum leordítani. , de nem tettem. Anya kérdezte, hogy mit mondott a nő, mondtam, csak másik lakót várja, akar valamit mondani neki.


Nehogy trollnak gondoljatok, közös képviselő elvileg, bár ahhoz most valami okj kell, nem tudok semmit róla annyit, hogy egy ordibálós nő és ő szedi a közös költséget vagyis szedte.. családi házban lakok én nem tudtam sokáig, hogy van közös költség.


22 éves fiú vagyok és egy kedves ember vagyok, kényszeresen segítőkész. Legutóbb megálltam egy elakadt autót bevontatni biztonságos helyre mert nem volt rajta világítás és a tulaj a kocsi mögött állt lámpával, megálltam mondom, segítsek? Parkolóig húztam, köszönte. Nem nagyon szidtak még engem sem Anyut se senkit a családban. Nekem ez új volt.


2020. dec. 6. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Ez itt a Gyakorikérdések. Tehát "gyakori kérdések". Itt mi a kérdés a történetedben? Miben segíthetünk?
2020. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Legközelebb ha ilyen lesz mit reagáljak? Mert nagyon rosszul esett ez, fáj, hogy nem tudtam lereagálni.
2020. dec. 6. 16:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy: a felső szomszéd már elintézte a lakásunkat! Jelenleg tart a kárfelmérés, biztosítóbevonása stb. Mostani évszaknak megfelelő időjárás nem teszi lehetővé a lakás felújítást, erre a legkorábban tavaszig várni kell. Ha meg erre is pattog, érthetetlen akkor elhajtom a halál f@sz*ba a közös képviselőt!

Ez a rossz az ilyen lakásokkal, megvásárolják vagy egyéb módon hozzájut valaki az ilyen lakásokhoz és teljes tulajdonjogot szerez rá. Erre meg egy idegen elő áll és belepofázik mit és hogyan kell csinálni a lakásba, mit szabad és mit nem. Egy ilyen lakások árai szinte a családi házak áraival egyenlőek.

2020. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Belőled már nem lesz ember.
2020. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha szokatlan akkor nem csoda hogy így reagáltál legközelebb támadj vissza maga se valami észlény ha így beszél egy ismeretlenről vagy ilyesmi
2020. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell sem leordítani a fejét, sem szégyenkezve eloldalogni.


Egy asszertívan kommunikáló ember határozottan annyit mond az ilyen szomszédnak, hogy a "minősítő megjegyzéseit legyen szíves, tartsa meg magának, mert senki sem kíváncsi rá".


A választékos stílus éles kontrasztban áll az ő hülyézésével, és éppen ezzel üt.

2020. dec. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Verbálisan nem tudok így kommunikálni. Köszi egyébként.
2020. dec. 7. 23:46
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Újszülöttként meg írni sem tudtál. Megtanulható! ;)
2020. dec. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!