Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a "kedvenc" sorozatgyilkoso...

Ki a "kedvenc" sorozatgyilkosotok?

Figyelt kérdés
Remélem mondanom sem kell hogy a kedvenc alatt nem azt értem, hogy kiért rajongtok, hanem kinek az élete stb érdekes számotokra.

2020. szept. 15. 20:17
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
88%
Számomra a legérdekesebbek azok: Gordon Stewart Northcott, Ted Bundy, Jeffrey Dahmer, Billy a kölyök (ha őt lehet sorozatgyilkosnak nevezni), a Zodiákus, Hasfelmetsző Jack, illetve ott van a Fekete Dália gyilkosság elkövetője, akit sohasem kaptak el.
2020. nov. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
91%
A Zodiákus és a Fekete Dália gyilkosa, bár ha ő csak ezt az egy gyilkosságot követte el, akkor nem sorozatgyilkos.
2020. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Hallottad hogy végre sikerült megfejteni a Zodiákus levelét?
2020. dec. 12. 19:12
 24/39 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem hallottam. Tényleg sikerült? Kaphatok egy linket?
2020. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
2020. dec. 15. 19:36
 26/39 anonim ***** válasza:
90%

A Zodiákus olyan szempontból, hogy sose sikerült elkapni. Tudom a Hasfelmetszót sem, de azért a 70es években már teljesen más szintén volt a tudomány és a rendőrség színvonala, fejlettsége.Ted Bundy pedig a tárgyalása alatt volt érdekes a számomra, amikor komolyan elhitte, hogy a tárgyaláson ki tud mászni a dologból. Meg az a tömeghisztéria is, ami körülvette a tárgyalását, hogy ilyen helyes gyerek nem lehet a gyilkos...


Pogó bohóc meg azért, hogy ki is tűntette az amerikai állam, hogy milyen jó ember... Persze érdekes olyan szempontból minden gyilkos, hogy hogy lettek ilyenek, de őket tudnám ezért kiemelni.

2020. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Hasfelmetsző Jack
2020. dec. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
89%
Jeffrey Dahmer. A tag nem volt csont pszichopata, simán csak szeretetre vágyott, persze bőven elcseszett volt az elméje. Ő volt a "legemberibb" sorozatgyilkos, szerintem. (Mármint, ha kivesszük a gyilkolási módszereit, mert abban inkább ő volt a legdurvább.)
2020. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Valóban, ráadásul rengeteg hasonlóság van közte és Dennis Nilsen között. Betegek voltak igen, de csak szeretetre vágytak.
2020. dec. 16. 21:13
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Benjamin O'Ryan
2020. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!