Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az a szint a...

Szerintetek mi az a szint a koronavírus miatti pánikolásban valakinél, ami már beteges és furcsa?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha valaki köhög egyet a közelében a buszon, vonaton arra már vágja a pofákat vagy elmegy tőle jó messzire, meg egész nap ezen gondolkodik a koronavírus jár az agyában folyamatosan, az már beteges?
2020. szept. 3. 04:00
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Amit a rokonom csinál, 20kg-ot fogyott az idegesség és a félelem miatt, állandóan a híreket bámulja, a gyerekeit nem engedi a nagyszülőkhöz több mint 6 hónapja, ezzel teljesen elszeparálja a gyerekeket, akik már azt se tudják ki a mama és papa. Óriási hisztit csinált mikor a mamának egyszer sikerült az unoka közelébe férkőzni, hogy adjon egy puszit a buksijára.
2020. szept. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Nagymamám évek óta atv-n el...

Gyakorlatilag elzárkózott tőlünk, és még a dédunokái elől is...

80éves múlt, de retteg, a tv manipulációja kb 100*osan hat rá, sajnos mindent elhisz... olyan szinten, hogy IDÉN eddig 1* találkoztam vele, mert senkit nem enged magához, azzal az indokkal, hogy ő élni szeretne még... ha valamit viszünk neki, a kapuban letehetjük bezacskózva, és 1hét után bontja csak ki, mikor már biztosan meghaltak a vírusaink...

De a boltba lejár magának... mivel a maszk megvédi....

Szegényt nagyon sajnálom, de rám meg megharagudott, nem áll velem szóba, mert ordítva közöltem vele telefonon, hogy nem igaz, hogy nem látja be, hogy egy rohadt nagy hazugságban él és elhiszem hogy még élni szeretne, de 80év felett nehogy már elzárkózz a dédunokáidtól... basszus én megélem azt a kort, minden időmet a déduncsikkal fogom tölteni...

2020. szept. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a baratnomet megvadolta az anyja azzal, hogy megoli a csaladjat, mert hasznalt egy nyilvanos mosdot utazas kozben
2020. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Az a legdurvább, amikor pl.: várja a vonatot, és osztja az okosságokat, hogy 2 méter betartása, horggyá szájmaszkot, de neki épp nincs, mert "fullad" tőle..
2020. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Nemrég jöttem ki egy boltból ahová biztonságiak nem engedtek be maszk nélkúl, kifele jövet egy srác odajött hozzám és elkérte a maszkomat... en meg mondom, ezt mar szeretem :D nem vagy szívbajos :)
2020. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keresztanyum állandó ezen parázik, lesi a tv-t non-stop... Panaszkodik hogy a buszon milyen közel mennek hozzá. Amikor anyum leveszi a maszkot mert fullad (megégett a tüdeje ezért szegény néha még maszk nélkül is alig kap levegőt) egyből mondja neki, hogy azonnal vegye vissza, meg hogy meg akar halni? Anyum nem mond neki semmit mert nem szeret veszekedni, inkább vissza veszi és fuldoklik. De én közel vagyok hozzá, hogy mostmár kiosztok neki egy fülest, hogy szedje már össze magát. Az ilyen inkább zárkózzon be a házába ha ilyen beszari hülye... Ne a másik embert basztassa, aki fél ne menjen ki....
2020. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!