Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy deritsem ki hogy meleg e ??

Hogy deritsem ki hogy meleg e ??

Figyelt kérdés

Egy barátomról lenne szó, semmi bajom nem lenne vele ha az lenne csak már érdekel hogy mivan. Ő nagyon fura soha nem beszél nőkről de soha és ha elő kerül a téma ugy tesz mintha zavarba jönne pedig nem 10 éves.Csak lány barátai vannak nincs egy fiu baratja se és ő maga nagyon lányos is hosszú ruhákba jár ami poló de a térdéig leér.

Ha a lányok elő kerülnek a beszélgetésben mindig olyan fura rögtön eltereli a beszélgetést. Nem mellesleg olyankat kérdezget hogy Homofób vagyok e meg egyszer küldött egy olyat messengeren hogy Magyarorszagon menyire nem fogadjak el a melegeket.

Melegek szerintetek hogy deritsem ki hogy ő az e mert mar évek óta ez megy és semmi nem történik mármint ugy hogy vártam hogy valja be de ellenkezőleg még több furcsa dolgot tesz.

És csak segiteni akarok rajta mert már van amikor olyankat mond hogy kiugrana egy busz elé csak ugy random.


17/L



2020. aug. 3. 12:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#4-9: Neked amúgy mi bajod? :D Tudom, hogy nem ritka itt negatív, rosszindulatú embereket látni, de te átlépsz egy határt. :P


Szerintem van rá esély, hogy az, és sajnos nincs kibékülve magával, ami elég szomorú. Én bi vagyok amúgy, tökre elfogadom, meg elmondom ha kérdezik, de nem kürtölöm világgá, nem volt még belőle bajom és nem is hiszem, hogy lesz, szóval nem egy üldözött dolog ez az országban, legalábbis nem jobban mint bármilyen másik "csoporthoz" tartozni, valaki mindig utálni fog valamiért, akárki is legyél, le kell xarni, vagy ha nincs más mód akkor kiütni és tovább lépni. :DD Valahogy beszélj vele erről, sokat segítene neki szerintem, ha legalább egy ember megértené és nem tekintene emiatt rá furcsaként/nem normálisként. :)

2020. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben, de nekem ő a haverom volt, és sokat jártunk bulizni, aztán egyszer egy buliban félrészegek voltunk, és rákérdeztem, ő meg elmesélte az elejétől, hogy ez hogy jött nála, és mondta, hogy ne mondjam senkinek. Nyilván nem is mondtam.
2020. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!